Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy "idegen" lánynál honnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "idegen" lánynál honnan tudom, ha tetszem neki?

Figyelt kérdés
Tehát ugye nem ismerjük egymást, tehát haj bizergálás, érintés nincs. Azért kérdezem, mert tegnap volt egy lány a vonaton és azt vettem észre, hogy engem néz sokszor. Gondoltam magamban biztos valami érdekesség van rajtam, vagy feláll a hajam és viccesen néz ki, de nem. Társasággal volt, így utólag azt se tudnám, ha bejöttem neki, hogy menjek oda. Viszont ilyen helyzetben csak a szemezés alapján lehet eldönteni vagy van valami más jele is annak, ha tetszem?

2020. szept. 16. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon néz, akkor valszeg tetszel neki.

De ez 50-50%

Mint ahogy én is néha megnézek egy lányt, unalmamban a vonaton, ha épp nem a tájat nézem. De ez nem feltétlen jelenti azt, hogy bármit beleképzeljek

2020. szept. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!