Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 év alatti lányok közül van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év alatti lányok közül van olyan akinek nem volt még kapcsolata?

Figyelt kérdés

Nem félsz attól hogy sosem lesz senkid?


Én fiúként vagyok ebben a helyzetben. 23 vagyok, ha eddig nem jött össze akkor valószínűleg ezután sem fog..vagy csak olyan lányoknál lenne esélyem akik nekem nem tetszenének meg a fiúk nagy részének


2020. szept. 16. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
40+ -os nőről is tudok, akinek nem volt. Ez nem segít a te helyzeteden.
2020. szept. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25 év felett is tudok olyat
2020. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedj olyanokkal, akik tetszenek és nem lesz ilyen gondod
2020. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én egyik ilyen ismerősöm 47 éves. Am neked ettől mér lesz jobb ?
2020. szept. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az enyém 28.. és tudom,hogy fél tőle

vannak ilyen nők, de ők nem gyülekeznek ezen az oldalon.. legalábbis csak 1-2 ha van itt belőlük

2020. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kapcsolat mint olyan nem egy kötelező dolog senki nem áll ott a géppuskával hogy na nesze neked ez kötelező.


Leszámítva egy minimális társadalmi réteget (kb 2%) a többek ezt eldöntik.

És van aki úgy dönt hogy neki ez nem kell. Nem nem azért mert b...zi vagy hülye. Csak neki ez nem hiányzik az életéből. Egyébként meg van munka ami konkrétan nem kedvez neki.

Tűzoltó, mentős, rendőr....Azt konkrétan tudom hogy az EŰ-sök 80%-a az elvált. Mert én is az vagyok.


Majd gondolj erre ha 1X majd kórházba kell menned.

2020. szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!