Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyszer megszűnt végre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer megszűnt végre a rohadt turizmus, miért van még mindig sokkal több férfi az országban mint nő?

Figyelt kérdés

Sok férfi nagy-nagy álma vált valóra, hogy a kialakult helyzet hatására megszűnt a férfi tömegturizmus Nyugat-Európából. A turisták 80-90%-a férfi volt, és a legigénytelenebb, legkapanyelesebb részeg hányós proli brit férfiakkal kellett osztoznunk hazánkon és nőinken.

Ennek hála istennek jó sokáig vége, szakértők szerint még 5+ év legalább mire ez a fajta turizmus újraindulhat. Ez nagy öröm azt hiszem mindannyiunknak férfiaknak.

Igen, de akkor miért látok mégis sokkal több férfit még mindig az utakon. Budapesten élek, a 13. kerületben. Most is számoltam mennyi férfit és mennyi nőt láttam mialatt beértem a belvárosi munkahelyemre, 116 férfit és 61 nőt számoltam. Azaz még mindig majdnem 2x annyi a férfi.

De mi a francért amikor már azok az istenverte nyavalyás külföldi turisták sincsenek itt? Zömmel csak magyarokat hallottam.



2020. szept. 16. 13:31
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Egyre több nőismerősöm van, aki otthon marad a gyerekkel, nem mennek be reggelente munkába.


Amúgy se hinném, hogy a te reggeli számolgatásod reprezentatív. :D

2020. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Húhh...ez kemény...nem kéne gyógyszert váltani? Beszélj a dokiddal, mert baj lesz!
2020. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
83%

Ebből is látszik, mennyire férfi uralom van. Teljesen elnyomjuk a nőket. A kérdést ajánlom nőjogi aktivisták figyelmébe.


Női kvótát az utcára!!!

2020. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindegy, hány nő van az utcán? Úgyse mer senki odamenni hozzájuk. Legalábbis erről az oldalról nem kell nagy tolongásra számítaniuk
2020. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
89%

Kapcsolatban vagyok lassan 8 éve egy magyar férfival, szóval nem azért válaszolom azt, amit, mert személyesen veleléig hatolt a szánalmas kérdésed.


Na de... Normális nőnek akkor sem kellenél, ha te egyedül lennél férfi a földön. Inkább hagynám, hogy bukkake party-t rendezzenek velem a legbunkóbb brit suttyók, minthogy veled akár egyetlen randira is elmenjek.

2020. szept. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
96%

4.-nek igaza van.


Itt 100-ból 99 csicska azt írja, hogy utcán nem mer odamenni lányokhoz. Akkor meg, nem mindegy?

2020. szept. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
88%
Alapból általában több férfi van az utcán, mint nő. A családos nőkre (jóval) több munka hárul otthon, mint a férfiakra. Nőként pedig könnyebben adódnak olyan körülmények, amikben nem kifejezetten érzed magad biztonságban, és ha nem muszáj, nem mész ki.
2020. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
92%
5# 264843 brit suttyó kedveli ezt 😋😍
2020. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
0%
5# Ja, és a párod is üdvözöl 😘
2020. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
95%

Nincs több férfi, nem is volt. Női turistzákból is sok jön.

Eddig sem a turisták miatt nem volt párotok.


Nem mellesleg tegnap a villamos tele volt lányokkal és nőkkel, pasi csak pár darab. Szelektív a látásod, azt veszel észre, amit akarsz.

2020. szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!