Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy az unalmas lányok is nagyon különleges, érdekes, "minden nő álma" típusú férfit keresnek, aki egész nap szórakoztatja őket?

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Mindenki a legjobbat akarja magának. Ez az oka.
2020. szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy mindenki ezt keresné, csak egy réteg, és te erre a rétegre tekintesz kiemelt figyelemmel. Ami teljesen igaz is lesz az adott réteget tekintve, de nem az egész nemre magára.
2020. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
Egyszerű, mert megtehetik. Válogathatnak. Van választék bőven férfiakból. Nőkből viszont jelentős hiány van a társadalomban. Ezért a nők feneke ki van nyalva, na tessék most kimondtam.
2020. szept. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Már a kérdésben megfogalmazott állítás sem igaz, így nem lehet értelmes választ adni rá.
2020. szept. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fejlödsz! Azt már tudod, hogy "nagyon különleges, érdekes, "minden nő álma" típusú" nem vagy! Csak igy tovább!!
2020. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Miért nem teszel azért, hogy minden nő álma legyél?

Vannak csajok akiket a jó test nyűgöz le. De vannak akiket a műveltség, ha tanult vagy.

Mindkét irányba lehet fejlődni.

2020. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Valóban van egy-két ilyen nő, de ők szerintem kicsit álomvilágban élnek.
2020. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de "unalmasnak" tartom magam, de még véletlenül sem várom el senkitől, hogy szórakoztasson. Hogy jól érezzük együtt, kölcsönösen magunkat? Igen. Hogy mindenki foglalja el magát, ha nincs jobb dolga? Igen. Amit írtál, az vadbaromság.
2020. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki unalmas, akkor nyilván arra vágyik, hogy szórakoztassa valaki. :DDD Olyan egyszerű.
2020. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyre inkább azt érzem férfiként, hogy nem lenne "izgalmas" témám. Dolgozok, élem a kis életem, de nem tudok minden nap újdonságokról beszámolni, meg roppant érdekes dolgokat mondani. "I'm a simple man".

Én azon csodálkozom, hogy miért nincsenek egyszerűbb, "unalmasabb", emberibb, valódibb nők. Miért a "traveladdict" nyüzsgőpókok folynak a csapból is?

2020. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!