Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 24-28 éves lányok mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 24-28 éves lányok mindig leráznak egy 29 év körüli férfit, ha megtudják, hogy még nem volt barátnője. Inkább 20-21 éves körüli lányokkal kéne ismerkednie egy ilyen férfinek? Ők talán kevesebb eséllyel dobják a srácot?

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Vagy B változat nem kell az orrukra kötni a dolgot. Csak egyszer kell hazudni, másodjára már igazat mondasz, mert az elsővel kapcsolatban voltál - hacsak el nem szúrtad az elején.
2020. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Én nem dobnálak.

Nem az a probléma, hogy nem volt még senkid, alakulhat így az élet.

Egyébként szereted magad, az életed?

Magabiztos vagy?

Tudnál mit "adni" egy nőnek?

Őszinteséget, érzéseket, közös élményekre van igényed?

Mert ezesetben engem nem zavarna,főleg ha úgy "hódítasz" meg, hogy eszembe se jusson, hogy eddig még nem volt kapcsolatod.

Nem ezzel kell indítani.


Viszont! Ha annyiból áll az életed, hogy munka-haza, és gubbasztasz, meg ide irkalsz ki kérdéseket és sajnalkozol, hogy nincs senkid, akkor nem, én sem kezdenék veled. :D


Na persze ezeken felül ha a kémia is megvan, miért koptatnálak le?

Mondjuk fura lenne szűzoltónak lenni, mert nem vagyok egy domina,de biztos orvosolható lenne ez is,de engem max ez gátolna picit.


Mondjuk mindannyian nők máshogy gondolkozunk. Van még egyéb kérdésed? :D


26/N

2020. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

MINDEN korú lány, nő, asszony le fog rázni.


Amúgy muszáj naponta megkérdezned itt a nyomoroddal kapcsolatos dolgokat? Senki nem fog egy vigasz szopást adni.

2020. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Ha egy túlkoros kisfiú vagy,miért akarsz egy olyan kapcsolatot ahol idősebb kérésre tapasztalatlan vagy?

Tantónénit keres 30 40 évest!

2020. szept. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát nálam úgy néz ki, ez egy örök ördögi kör. Én pl. azért vagyok még 28 évesen szűz, mert én meg leráztam minden "tapasztalt" nőt.
2020. szept. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem rázott le annó. Volt barátnőm tök normális volt.,
2020. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Neked ez a hajó már elment.


Sétáltass kutyát az majd leköt.

2020. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!