Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egy fiú semelyik lánynak nem jön be?

Figyelt kérdés

Én még sosem éreztem azt hogy bejövök egy lánynak.

Fiatal koromban sem volt semmi.

25f


2020. szept. 17. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha igen, akkor sem a külső miatt
2020. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Írnál légyszi példákat milyen kizáró okok vannak?
2020. szept. 17. 10:12
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Zárkózott, visszahúzódó, gyenge jellemű, egész nap számítógépen játszik, nem tanulta meg a házi munkákat, stb.
2020. szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Elég ha nem születtél jóképűnek, csak átlagosnak, sőt ha még gazdag patkánycsaládba sem születtél, akkor dölyfös pofával fog levegőnek nézni az összes, még a cselédlányok is.
2020. szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

2:

Például ha egy esetlen balfsz, akinél én is férfiasabb vagyok


Vagy egy proli


Vagy alkoholista


Vagy az anyja pelenkázza szinte


Van pár :)

2020. szept. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem létezik, hogy egy fiú egy lánynak sem jön be. Az viszont nagyon is létezik, hogy még nem talált olyan lányt, akinek bejön. Na, ezt a lányt keresd, de nehogy az eztáni 2 eredménytelenség után búbak ereszd a fejed, hanem próbálkozz a 3... stb-nál.
2020. szept. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Én sose láttam olyan nőt, akinek vonzó Molnár Krisztián teste. Bár kizárt, hogy egyetlen egy nőnek se jöjjön be, több milliárdból.
2020. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Ó, de mennyi!


Amúgy valaki magyarázza már el, hogy minek erőltetik itt, hogy a külső ennyire nem számít. Más kérdéseknél, ha úgy van megfogalmazva, mindenki simán odaírja, hogy hááát, azért a külső is számít. Itt meg konkrétan kérdezés nélkül ideírják többen is, hogy DEBIZTOSNEMAKÜLSŐMIATT.

Én is ismerek pár olyan srácot, akiket sokan bírnak, viccesek, a társaság középpontjai, de egyszerűen nem néznek ki jól és nem tetszettek még soha, egy lánynak sem. Van ilyen. Olyan nehéz elfogadni? Ennyire sértené az önfényező egótokat?

2020. szept. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

S honnan a franckarikából tudod hogy egy nőnek sem jössz be? Megkérdezted tőlük? Mind az x milliárdnyit?

Avagy abból gondolod, hogy még egy sem ment oda hozzád hogy felszedjen? Hát bro' a helyzet az, hogy ha még egy majd' Adonisz is lennél akkor sem mennének oda a nők. Mert csak, mert a férfinek kell odamenni.

Lehet 100-ból 1 csajnak jössz be, de ahhoz azt az 1-et megtaláld előtte a másik 99-nél is próbát kell biz' ám tenni.

Szóval akkor most picsogsz tovább mint egy óvodás, vagy férfi leszel akinek tökei is vannak?

2020. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, ha ronda vagy, ha átlag akkor valaki beéri veled, de olyan érzésed hogy most bejövök egy idegen nőnek nem lesz. Ha jól nézel ki (nyilvan bizonyos rétegnek, mert mindenkinek más az idealja) akkor észre veszed hogy zavarba hozod őket, jeleket adnak, vagy akár nyomulnak.


A jól kinezos kategória férfiaknál max 20% a többi életében nem kap igazán semmi jelet. Az átlag ha jól nyomul/udvarol összefog hozni valakit. Az alsó 20 és az átlagos külsővel rendelkező de defektesnek nem jut semmi.

2020. szept. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!