Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elittársról milyen vélemények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elittársról milyen vélemények vannak?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki már talált talált társat onnan?
2020. szept. 17. 17:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%
Ahogy téged elnézlek, kell az a diploma szűrőnek.
2020. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
#11 Lol... no comment.
2020. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%

Mindegy mi a neve, ott is csak átlagosak vannak, és senki nem akar társat jól elvannak egyedül is.

A legrosszabb oldal amit eddig tapasztaltam.

2020. szept. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nagyon okosak vagytok. Az egyik azt mondta, hogy a külsőről szól, a másik azt, hogy nem arra vonatkozik.


Én semmi ilyesmit nem mondtam. A véleményt kérték és egyszerűen csak a végzettségtől és mindentől függetlenül úgy éreztem, hogy kilógok onnan. Annyi eszetek sincs, hogy rosszindulat nélkül értelmezzetek valamit, de az okoskodás az megy...


Nekem nem vált be, ennyi. Azért éreztem elitnek, mert ott a férfiak 99%-a sportolt, utazott és mindenféle drága hobbija volt. Én pedig nem vagyok ilyen, és nem ilyen társat keresek. Ezért éreztem elitnek. Mert azt feltételeztem, hogy ott értelmesebb emberek vannak, akik tudnak írni és normálisan beszélgetni, de mint kiderült, egy más fajta életstílus jár mellé. De mindegy, kérlek kössetek ebbe is bele, hogy jobb legyen a napotok.

2020. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Annak elit hülék az igazi neve;)
2020. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!