Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövérebb férfiként is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövérebb férfiként is van esélyem pártalálásra?

Figyelt kérdés

Szóval 4 éve beleálltam diétába+sport, és fél év alatt sikerült is ledobnom 35kilót.

Nem magam miatt, mert én előtte is jól éreztem magam a bőrömben, hanem hogy végre legyen barátnőm, mert előtte rám se néztek a hölgyek.

Szóval lefogytam és egész jó alkatom lett, amit 2 évig tartottam is.

De sajnos barátnőm ez idő alatt se lett, sőt, egyszer találkoztam egy lánnyal ez idő alatt, beszélgettünk 1 órát kb és ennyi, eddig jutottam 2 év alatt, pedig jó alkatom volt (nagyképűség nélkül) de sajnos ez a stressz miatt is, meg munkahelyi stressz miatt is, nem tudtam tartani azt az alkatot és szép lassan visszaszedtem 40 kilót. Most ott tartok megint ahol 4 éve, most megint neki akarok állni diétázni meg komolyabban sportolni, de sajnos már nincs meg az a motivációm mint 4 éve, mert tudom hogy valószínűleg most se lesz barátnőm ha sikerül lefogynom is. Szóval így lehet hogy tudnák találni barátnőt szerintetek? Nem vágyok egy vékony lányra szeretem a husisabbakat olyan 100kilóig, de sajnos még ők sem állnak szóba velem, mit tehetnék szerintetek?



2020. szept. 23. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Tudom nem erre vonatkozik a kérdés, de fél év alatt 35 kilót leadni nagyon egészségtelen, örülj neki hogy nem lettek szövődményei, és ne csináld újra.

Ezenkívül ha nem magadért csinálod, megint ugyanígy fogsz járni, hogy ha nem jönnek a várt eredmények nők terén, elengeded magad és szépen visszajön minden.

De legalább már látod, hogy tényleg nem minden a külső a valamire való nőknek. Fejleszd a jellemedet is, mert a hiba talán ott lesz...

2020. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1.válaszoló igazad lehet, bár a fogyással kapcsolatban nem értek eggyet mert nem is kellett diétázzak meg sanyargassam magam, csak kevesebbet ettem meg sportoltam, és úgy fogytam le. De a többiben igazad lehet.
2020. szept. 23. 20:26
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Szinte zéró.
2020. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mint Mészáros Lőrinc? Rajonganak érte a nők!
2020. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen sportoljál, azt soha ne hagyd abba,meg öltözködj divatoan, legyél laza, magabiztos, humoros, akkor majd tapadnak a nők! Keltsd fela z érdeklődésüket, mesélgess nekik sok érdekes dolgot magadról, utana tartsd fent az érdeklődésüket, dícsergesd őket. De sok pasinak elég a megjelenése is.
2020. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Valaki mondta egyszer hogy a túlsúllyal rendelkező emberek (mármint akik gyerekkoruktól kezdve azok) mindenre azt látják megoldásnak ha lefogynak.

Es elgondolkodtam hogy ez mennyire igaz.

Nekem is ingadozott/ingadozik a súlyom igaz nem ennyire, de amikor pl fogytam akkor sem oldódtak meg bizonyos problémák amiket viszont fejben kell rendberakni.


Magad miatt csináld. Hidd el lesz barátnőd de ez egy külső-belső fejlődési folyamat.

Egy viszonylag jó pasi se ér sokat ha nem lehet vele beszélgetni, nagyon durván feszeng stb.

2020. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Totál nem erdekel, amit nornalis, igényes, lehet vele kommunikálni,..családcentrikus, van egzisztenciája, stb
2020. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mai trend 185/65-70 kg férfiaknál. Ha ezt nem tudod hozni akkor szívás.


Persze nem minden ezen múlik. Ha tényleg ennyire lefogytál és mégse volt eredmény. Úgy lehet más baj is van veled.

2020. szept. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De hülye vagy utolsó, ha valaki 160 cm-esnek születik lője fejbe magát?
2020. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!