Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magukat normálisnak tartó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magukat normálisnak tartó, reális igényekkel rendelkező, párkapcsolatra vágyó szingli lányok! Ti miért nem találjátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Minél bővebben írtok magatokról, kifejtve az eddigi tapasztalatokat és az ÖSSZES kritériumot (beleértve a külső terén azt, ha nincs konkrét ideál, hogy mondjuk az utcán szembejövő emberek közül mennyi az, akire azt mondanátok, hogy ő külsőre abszolút megfelel) annál jobb.

2020. szept. 23. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiatal pasik jönnek be, azok meg nem mernek kezdeményezni.
2020. szept. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Jó kérdés....nem tudom: )


33 éves vagyok, több, mint 1 éve egyedül egy válás után, gyerek nincs. A házasságom előtt 2 komoly kapcsolatom (4-5 évesek) volt.


Az összes kritériumot nagyon nehéz lenne felsorolni, de ha nagyon kell mondani valamit, akkor a külsővel kapcsolatban annyit tudok írni, hogy legyen számomra vonzó. Tényleg. Hiába írom, hogy a magas, sportos férfiak tetszenek alapból, de a múlt héten péládul egy alacsonyabb, kicsit pocakos pincér annyira megtetszett egy étteremben, hogy alig bírtam levenni róla a szemem. Nem tudom megindokolni.


A belső tulajdonságokat tekintve pedig azt mondanám tömören, hogy legyünk hasonlók ezekben: értékrend, iskolázottság, szexuális igények, jövőkép, gondolkodásmód, szabadidő eltöltése, humor, habitus.


Még az életkort emelném ki: jó lenne, ha semmiképpen nem lenne nálam fiatalabb, felfelé pedig max. 10 év jöhet szóba.


Sajnos nem tudok a kérdésedre válaszolni, hogy miért nem találok senkit...pedig nem a négy fal között ülök. Oké, a mostani helyzetben itthonról dolgozom, de ezen kívül minden nap sportolok, teremben és az utcán is. Sokat megyek egyedül és a barátnőimmel is mindenfelé: buli, étterem, kávézó, séta, mozi, bár, stb.

Netes társkeresőn nem vagyok fent.

Azt tapasztalom, hogy sok férfi néz, bámul, de egyik sem lép. Lehet, hogy éppen van valakijük vagy nem akarnának igazából tőlem semmit vagy nem is tetszem nekik, nem tudhatom.


Ami az utcán szembejövő férfiakat illeti én azt látom, hogy rengeteg a jóképű férfi, szerintem minden nap tudnék mutatni kb.10-et, akire azt mondanám kizárólag a külseje alapján, hogy simán megismerném.


33N

2020. szept. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
1# Én szívesen kezdeményezek,sajnos még élőben nem találkoztunk ezért lehetőségem sem volt,szívesen megismernélek.
2020. szept. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Hát hajrá 🙂

2020. szept. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Ha egy nő nem talál párt, az mindig azért van, mert irreálisak az igényei vagy valami komoly szoftverhibája van. Ezt persze a legtöbben nem látják be.
2020. szept. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnám erre a választ, akkor lehet nem lennék egyedül:D
2020. szept. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!