Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen lehet "alkalmi partnert" találni? Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet, hogy sokak körében nem leszek népszerű ezzel a kérdéssel, de még mielőtt kikiáltanának mindenféle erkölcstelen embernek, arról van szó, hogy fél évig külföldön fogok tanulni ösztöndíjasként, és mivel nem sok értelmét látom komoly kapcsolatba belemenni Európa másik felén, gondoltam a Tinder talán alkalmas lehet olyan lányok megismerésére, akik szintén "kalandot" keresnek. És egyébként itt elsősorban nem is csak szexre gondolok, hanem valakire, akivel el lehet járni iszogatni, vacsorázni, moziba, vagy igazából bárhova, de nem gondolja túl a dolgokat. Szerintetek alkalmas lehet ilyenre a tinder, vagy van valaki, akinek összejött már onnan hasonló (most függetlenül attól, hogy nem feltétlenül külföldön)?



2020. szept. 25. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Itthon csak ha szuperpasi vagy, Európa másik felén valószínüleg kevésbé felszínesek és nyitottabbak a nők.
2020. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Nőként ha nem a legalsó 20-30%-ba tartozóan kövér/csúnya vagy, akkor mindenképp.


Férfiként ha külsőre és a személyiséged nők számára való vonzóságában a felső 20%-ban vagy, akkor szintén relatíve könnyen fogsz tudni találni.

2020. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
A Tinder azoknak a pasasoknak való akiknek egyébként is sok nőjük volt de most mégtöbbet szeretnének.
2020. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
jah mindenki azzal a dumával jön, hogy a Tinder szexpartnerkereső...ja max annak az 5%-nak.
2020. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

"Itthon csak ha szuperpasi vagy, Európa másik felén valószínüleg kevésbé felszínesek és nyitottabbak a nők."

Nem fiatal, nem matyóhímzés férfi vagyok. Nálam fordítva működik.

Magyarországon pozitív tapasztalatok.

Németországban addig állnak szóba ( sokkal kevesebben ), amíg ki nem derül honnét.

2020. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az első tapasztalatait osztom. Magyarorszagon pár naponta van egy-egy jelölésem, ám amikor Németországban vagy a Benelux-államokban vagyok, sokkal több a párom.
2022. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!