Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják a lányok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a lányok hogy nem találnak megbízható fiút és olyat aki nem csak kalandot akar?

Figyelt kérdés

De közben aki nem ilyen azt meg észre sem veszik mert unalmas, nem férfias stb. Mégis azokkal a fiúkkal jönnek össze akik nem akarnak komolyat, semmibe veszi őket, hitegetik...

Mi az oka ennek?


Én olyan vagyok hogy csak olyat mondok amit komolyan gondolok, csak azért nem mondok semmit hogy jobbnak tűnjek. Én már rég óta szeretettel teli kapcsolatot akarok.


2020. szept. 26. 14:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
44%

Az az oka, hogy azt szeretik a nők ami érdekes és izgalmas. Ezért ha csak a két szélsőségből választhatnak (csendes, normális vs kicsapongó, hitegetős), akkor azért választják a kicsapongót, mert azt hiszik, majd ők hűséges társat faragnak belőle. A nők szeretnek futni a pasi után, mert az érdekes, főleg a mai világban. Gondolj bele, egy nő napi szinten több száz, ha nem ezer ajánlatot kap a neten és az életben. Ebbe még a legegoistább kismajmok is kiégnek egy idő után és az lesz az érdekes és izgalmas, aki kilóg a sorból, akiért nekik kell küzdeni.

Hiába vagy normális és megbízható, emiatt elraknak a fiókba, mert nem vagy elég érdekes és izgalmas, maximum ha már annyiszor pofára ejtette őket az élet a kretének által, majd megjelennek, hogy na helló mégis kellesz.

A helyes hozzáállás az volna férfiként neked, hogy nem futsz senki után. Aki szimpatikus jelzed, de ha játszmázik akkor ráhagyod. Érezd jól magad a bőrödben, legyenek céljaid, hobbid, ettől leszel magabiztos, attól pedig lesz egy olyan kisugárzásod amire felfigyelnek a nők.

Sose fuss senki után.

2020. szept. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%

Nyugodj meg. Te is megfogod találni akinek megfelelsz.

Mindenki keres. Mindenkinek jogában áll válogatni.

2020. szept. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy azért külsőre is vonzódni kell a másikhoz valamennyire. Szép és jó, hogy vannak rendes srácok, de ha egyik sem jön be egy kicsit sem, inkább marad az ember lánya egyedül.
2020. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%

Attól, hogy valaki jófiú és megbízható, önmagában nem lesz vonzó, ha a feje tetejére áll, akkor sem.


Ez egy ilyen játék. Ez ellen senki sem tud semmit tenni. Ilyen a vonzalom. Sokan keresünk az eszünkkel, igyekszünk normális embert találni, de ha a szívünk nem egyezik bele, akkor nem lehet mit tenni.


Viszont jó hír, hogy van a "tudom, hogy ő a jó nekem" és az "érzem, hogy őt akarom" halmazoknak metszete is, csak eleget kell keresgélni.


Én is megtaláltam, te is meg fogod, ha összekapod magad és ezek a nők is.

2020. szept. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%

3. Én helyes arcúnak mondott, magas, sportos srác vagyok, mégis elutasítanak a lányok, mert belsőre nem vagyok az kommunikatív, tökös, nagydumás, stb.


Ezt csak arra mondom, hogy külsőre jól nézek ki, csak az alapján sok csajnak tetszem, de belsőre meg nem vagyok az a menőcsávó. Tehát nem elég külsőre jól kinézni és belsőre normálisnak lenni sem.

2020. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
15%
Na, látom jól le lettem pontozva megint itt az okosak által. Fáj az igazság lányok? :D
2020. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
21%

"aki nem ilyen azt meg észre sem veszik"

Azt veszik észre, aki udvarol nekik, aki kommunikál velük, aki potenciális partnernek mutatja magát.

Van egy ágyad, ahol aludhat? Tudsz neki törölközőt adni? Vacsorát adni neki? Tudsz óvszert használni?

2020. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
66%

6: attól, hogy hülyeségeket pofázol, nem lesz igazság.

Lehet egy normális ember is érdekes, izgalmas, amennyiben nem a seggnyalás, a megfelelési kényszer és a másik minden szavának lesése az egyetlen jellemvonása. Csak sokan úgy képzelik el ezt a tisztességes, normális létet, hogy világi csicskák, akiknek sem saját ötlete, sem saját véleménye, sem kreativitása... Pedig ennek nem ez a lényege.

2020. szept. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%
Nem, drága kérdező, és a többiek, akik ugyanazt a nótát fújják, nem az a baj, hogy olyan végtelenül jók és rendesek vagytok, hanem az, hogy ötlettelenek, egyszerűek, mint egy faék, tájékozatlanok a világgal kapcsolatban, mert csak a szűkebb környezetetek, és a saját kis tyúksz*ros életetek érdekel, azon kívül semmi, fantáziátok nulla, és nincs bennetek semmilyen kezdeményezőkészség - ami NEM A MÁSIK LEROHANÁSÁT ÉS LEURALÁSÁT JELENTI, hanem ötletek bedobását, amit a másik elfogadhat, vagy elutasíthat. Nem vagytok képesek bonyolult helyzetekben, emberi viszonyokban eligazodni. Ezt egyébként jobb helyeken úgy hívják, hogy életképtelenség.
2020. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%

A megbízhatóság önmagában nagyon kevés. Vannak olyan tulajdonságok, amik alapvetőek, ha az ember komoly és hosszútávú párkapcsolatban gondolkozik. Ilyenek a megbízhatóság, a hűség, az őszinteség. Kicsit csúnyán fogalmazva, a beugró csomag. Szükséges és nagyon jó, ha megvannak, de önmagukban édeskevesek.

A párom egy kifejezetten megbízható ember, de sose jöttem volna vele össze, ha unalmas embernek tartanám.

22/L

2020. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!