Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nők számára vonzóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők számára vonzóbb egy külföldi férfi?

Figyelt kérdés

Arra volnék kíváncsi, hogy azonos feltételek mellett (pl. hasonlóan jó kinézet, hasonló műveltség és intelligencia) a magyar nők többsége inkább választana-e egy külföldi férfit, mintsem egy magyart.


A külföldi alatt elsősorban nyugat-európait, amerikait és hasonlókat értek, tehát mindenképpen olyat, akiről feltételezhető, hogy talán jobb anyagi helyzettel rendelkezik, mint egy átlag magyar férfi.


Youtube-on lehet találni sok olyan videót, ahol amerikai, brit stb. férfiak például Kelet-Európában próbálkoznak nőket leszólítani az utcán és amint megmondják honnan jöttek, mintha sokkal nagyobb lenne a nők érdeklődése, illetve rengetek olyan komment van, hogyha ezt egy helyi férfi csinálta volna, akkor elküldték volna a francba... Na most persze feltételezzük, hogy a videók nem megrendezettek, mert azért biztos nem mindegyik az. Persze azt sem tartom kizártnak, hogy ez nem kizárólag anyagi okok miatt van, hanem mondjuk van egy természetes kíváncsiság az emberben egy külföldi felé, viszont nem hiszem, hogy mondjuk egy ukrán, vagy egy albán, vagy akármilyen nem túl "fancy" országból származó férfi iránt ugyanakkora érdeklődés lenne, mint egy "nyugati" iránt.


2020. szept. 27. 14:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a volt férjem külföldi, de nem emiatt választottam, hanem mert egyszerűen egymásba szerettünk és illettünk egymáshoz. Ha még egyszer kapcsolatra adnám a fejem, és lenne két egyforma kvalitású férfi akkor a belső döntene. És olyan nincs hogy mindkét férfi megfelel belsőre és hozzám illik, tehát kívül és belül is ikrek. De ha mégis lenne ilyen....én a magyart választanám, mert nem akarok már innen elköltözni negyven körül. Fiatalon viszont lehet vinne még a kalandvágy. Ahogy vitt anno is, bár ő volt az első olyan férfi akivel belsőre is összeillettünk, senki más nem volt képben.
2020. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Ő maga nem vonzóbb, a lehetőségei lehetnek(de nem feltétlenül) vonzóbbak.
2020. szept. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
Külföldi pasi = pénz. Igen, vonzóbb.
2020. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
14%
Nekik azonnal szétteszik a lábukat.
2020. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
Here we go again
2020. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%

Az én férjem pont hogy "nem fancy" országból származik, ahogy te fogalmaztad meg. Bár az is biztos, hogy nem az utcán szólított le, el is küldtem volna melegebb éghajlatra udvariasan :) Nem azért választottam , mert külföldi, hanem mert szeretem a személyiségét, a jellemét, és amilyen odaadással bánik velem.

Őszintén szólva valamilyen szinten örülnék, ha magyar lenne, mert egyszerűbb lenne az életünk sok téren (M.o.-n élünk). Illetve mivel az angol közöttünk a kommunikáció nyelve, így néha adódnak félreértések, akármilyen jól is beszéljük. De hát ezt és így dobta a gép nekünk, nem lehet minden tökéletes :)


Én akit a barátnőim közül jól ismerek és nyugat-európai országból való párja van, egyik sem a pénzéért választotta (szerintem). Ettől függetlenül persze biztos az általad említett jelenségre is van példa, de nem gondolom, hogy nagyon általános lenne. Ha kicsit keletebbre megyünk, Ukrajna, Románia, és persze Oroszország, ott már el tudom képzelni hogy sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy egy lány két azonos kaliberű férfi közül a nyugat-európai külföldit választja.

2020. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
12%
A magyar nők számára a nagy farok vonzó, nem számít hogy magyar vagy külföldi.
2020. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Az fel sem merül itt sem a kérdező, sem a nőket ekéző válaszolók számára, hogy a másfajta mentalitás és kulturáltsági szint is erősen közrejátszik, ha történetesen "fancy" országból származik az illető? Mert pl. az arabok közül is sokan gazdagok, mégsem hiszem, hogy a magyar nők TÖBBSÉGE számára olyan nagyon vonzóak lennének, tisztelet a kivételnek.
2020. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
42%

Egy gazdag magyar és egy átlagos külföldi közül is a külföldit választanám. Bár én kifejezetten angol anyanyelvűt keresek, mert a saját nyelvtudásomat ismerem. Ha valakinek szintén megy anyanyelvi szinten az angol, hát legyen.


És van pénzem. Egyedül is fogok menni, csak nehéz mindent eladni, mindentől megszabadulni. Akik kimentek előttem, barátok, nekik csak menni kellett, a szülők mindent intéztek, nekem magamnak kell mindent, mert senkim nincs. Így még egyszerű kérdésekre sem tudnak válaszolni. Ha meg úgyis ott lakom, helyivel jövök össze. Nem akarok magyar szót hallani. Kicsi korom óta azért toltam az angolt, hogy elmenjek innen.

2020. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

9. válaszoló


Ez aztán értelmes érvelés. Aztán ha elmész innen, mivel lesz jobb? Az ilyeneknek általában pofára esés szokott lenni a vége, de ne legyen igazam...

2020. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!