Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim! Szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Szerintetek is túl sokan vagyunk?

Figyelt kérdés

Gondolom nektek is feltűnt (vagy nem?), hogy túl sok a férfi, szinte akárhova is megyünk. Szórakozóhely, pláza, utca, étterem vagy valami sport klub, mindenhol.

Te pl. hogyan reagálsz, milyen mentalitással fogadod ha bemész egy helyre és sokkal több férfi van?



2020. szept. 29. 12:15
A kérdező szavazást indított:
Hát azért nekem is fel szokott tűnni, hogy fuhh sok a férfi, miért nincsen ugyanannyi nő is?
Leszarom, én csak a nőkre figyelek, tök mind1 mennyi férfi van, totál nem érdekelnek
Nem szoktam erre figyelni egyáltalán, amúgyis szerintem megvan az az 50-50 százalák, de nem számolom
34 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Elkészült a szinglitérkép:


[link]

2020. szept. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, értem én a logikádat. Szerinted egyeseknek azért nincs csajuk, mert kevés nő van, és sok pasi, akik közül előbbiek válogatnak.


Ez a logika azonban merőben hibás.


A nők olyan pasikkal állnak szóba, akikben találnak valami érdekeset. Egy példával szemléltetve:


Ha egy Victoria's Secret modell elé kiteszel tíz önbizalomhiányos, céltalan, frusztrált pasit, akkor azt fogja mondani: "köszönöm de nem, inkább szingli maradok".


Ebből a szemszögből tökmindegy, hogy a nemek milyen arányban vannak. Ha kevesebb pasi lenne a világon, de te egy pancser vagy, akkor sem lenne nőd. A pancserség persze nem egyenlő azzal, ha egy férfi megosztja a gondjait egy nővel, és beszél az érzelmeiről. A pancserség ott kezdődik, amikor rinyál, fél a kihívásoktól, és nem akar változni sem.


Csernus nagyon jól mondja, hogy egyesek csak hímneműek, nem férfiak.


Szóval felejtsétek ezt el, nem a sok pasi miatt nincs barátnőtök.


Üdv, egy férfi

2020. szept. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

elgondolkozok, hogy nekem mennyi időm és energiám lenne szórakozóhelyre vagy sportklubba járni, ha meló mellett az én vállamat nyomná a háztartás és gyereknevelés nagy része

vagy mennyi kedvem lenne lányként az utcán flangálni, a kedves kiéhezett alkoholistáink sorfala között

vagy átnézek a jógaklubba vagy a kézműves hobbiboltba, és akkor ott nem lesz férfitöbbség

2020. szept. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Igen, túl sok önbizalomhiányos incel csávó írogat ide.
2020. szept. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Én nem azt tapasztalom, amit a kérdező, főleg nem a plázákban. Kocsmákban elhiszem, hogy többen vannak. Különösebben nem figyelem a nemek arányát.
2020. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Haver!!A hátat biztos nem fordítanák neked!

Jó lenne egy kis világháború,mi?

Kipusztulna jópár millió férfi,csak gondolom,pont te nem lennél köztük.


Hát persze!!Mindjárt meg is van,hogy miért nincs senkid.Elveszik előled a nőket.


Ja emlékszem kb ugyanez a színvonal tükröződött,amikor először hallottam:

"Idejönnek,elveszik a munkát" duma is.Főleg akiknek büdös volt a meló,és nem dolgoznak,de pofázni azt nagyon tudtak!

2020. szept. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem unjatok még?
2020. szept. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Engem az idegesit,hogy mindenhol rengeteg nő van.
2020. szept. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Nincs több ferfi
2020. szept. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Egyenlőek az arányok.
2020. szept. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!