Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rá sem merek nézni arra aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá sem merek nézni arra aki tetszik? Hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

Az önbizalmammal némileg hadilábon állok (nő vagyok amúgy). Már sokat fejlődtem az évek során, de meg mindig nem az igazi.


Az igazat megvallva alapból sosem voltam egy félénk ember, nem volt azzal bajom ha új emberek közé kerültem stb. A problémák igazából akkor jönnek elő, ha annak a személynek a közelébe kerülök aki tetszik nekem.

És gyakorlatilag ott tartok hogy rá rá sem merek már nézni, a földet bámulom.

Ha látok egy szimpatikus idegent az utcán, azzal nincs baj, akár rá is mosolygok mondván nincs tétje.

De amikor arról a konkrét emberről van szó akkor teljesen lebénulok.


Tudom hogy ezzel sokan vannak így.

Hogyan lehet ezen túllépni? Hogyan küzdjem le ezt a fajza furcsa félelmet?



2020. szept. 29. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Erőt veszel magadon. Utána pedig gyakorlod. Minél többször csinálod, annál könnyebben és természetesebben fog menni. Gondolj arra, hogy ő is csak egy ember, ugyanolyan büdöset szarik, mint te, és semmi tétje sincs a dolognak, mert ha neki esetleg nem jössz be, akkor még van rajta kívül x másik ember.
2020. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pozitív gondolatok? Igenis mosolyogj - neked ezzel kell kezdeményezned, a többi a pasin múlik. Ne azon morfondírozz hogy mit ronthatsz el, hanem azon lebegj a föld felett hogy húúú de jó lenne ha megcsókolna és nézz is úgy rá. A pozitív gondolatok kisugárzódik és inspirál, sok sikert!
2020. szept. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!