Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Talpraesett, elszánt, magabizt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talpraesett, elszánt, magabiztos vagyok, aki tud gondolkodni - ez miért olyan taszító? A legtöbb nő azt mondja, a szociopaták ilyenek, és nem vagyok normális... de miért?

Figyelt kérdés

Kedves, mosolygós, kissé szűkszavú, de barátságos vagyok.


Ismerkedésnél az elején kiderül, hogy nincs munkahelyem (azaz sose volt), és sima magánszemélyként lepusztult lakásokat veszek meg, amiket felújítok, majd eladok.

Persze jön a reakció, hogy: "Mint a kutya vacsorája, ebből nem lehet megélni."

Aztán ha kicsit belemegyünk, hogy 3-at már eladtam, és még 5-öt kinéztem, amit MEGSZERZEK (mert így lesz, tudom), akkor jön a reakció, hogy valamiféle agresszív megszállott szociopata vagyok, aki átveri és kihasználja az embereket!


Aztán ez az a pont, ahol érzem, hogy valami baj van a csajjal (vagy velem), és ebből nem lesz házasság :)


Miért baj, ha valaki tudja intézni a dolgokat?

(Azért is fura, mert a szomszédom egy életképtelen srác, akire egy felmosást se lehet rábízni, ex pizzafutár, munkanélküli, és mindig van barátnője.)

30/F


2020. szept. 30. 14:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A gond valószínűleg nem a munkádban keresendő, hanem a személyiségedben, még a kérdésen is átüt egy kicsit ez a pökhendi "én jobb vagyok, mint a hulladék szomszéd srác" mentalitás, akiről így ismeretlenül is mocskolódsz egy olyan oldalon ahol ennek semmi értelme nincs, csak hogy saját magad kicsit jobb fényben tüntesd fel.
2020. szept. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
"én jobb vagyok, mint a hulladék szomszéd srác" - Persze, tudom, egyértelműen így van, csak azt nem értem, mi ezzel a gond? :)
2020. szept. 30. 14:32
 3/19 A kérdező kommentje:
Konkrétabban sokkal jobb a munkám, sokkal többet keresek, és (vele ellentétben) bármilyen problémát megoldok. - Miért baj, ha ezzel tisztában vagyok?
2020. szept. 30. 14:34
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

2.


Az, hogy ezzel a másokat lenéző jellemmel viseltetsz a nő iránt akivel ismerkedsz "én jobb vagyok, mint te, és ezt tudom is magamról" akkor maximum olyannal ismerkedj aki önként alárendelődik neked. Ajánlom az arab országok azon részét ahol még divatban vannak az ilyen elnyomó dolgok.

2020. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

Ez nem taszító.

Nekem pl imponálóak ezek a tulajdonságok amiket leírtál.

Nem értem mitől lennél szociopata...azok nem ilyenek.

Vagy tényleg a mentalitásoddal van a baj vagy tényleg nagyon nem vagy szerencsés és bolond nőket fogsz ki.:D

2020. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Azért mert a legtöbb melléd kerülő emberben ettől a személyiségjegyedtől fellángol a megbúvó kisebbségi komplexus.
2020. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Így leírás alapján nem tűnsz annak de magadról lehet hogy pozitívabban nyilatkozol mint ahogy más lát. Nem tudhatjuk latatlanba mi volt a bajuk.
2020. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
De minek kell ezzel kérkedni, izmozni? Csináld és annyi. Senkit nem érdekel az egód fényezése. Majd ha mások dicsérnek, esetleg büszke lehetsz rá.
2020. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

4

Természetesen azt a nőt, akivel ismerkedek nem nézem le (különben nem ismerkednék vele), illetve örülnék, ha a nőnek hasonló felfogása lenne, és "egy lépéssel előtte járna".


5

"Nem értem mitől lennél szociopata" - Én sem, talán akik lepontoztak jobban tudják :)

De ismerkedésnél is többször megkaptam már, amiért átverem az eladót mert olcsón veszem meg a lakását, a kivitelezőt mert kihasználom, és a vevőt, mert lehúzom pénzzel... fura hozzáállás, mintha az '50-es évekbeli Sztálini kommunizmusban élnénk, ahol mindenki egyenlő.

Meg persze a határozott kijelentés - ami állítólag a szociopaták jellemvonása (ami még mindig jobb, mint az életképtelenek bizonytalansága...)

2020. szept. 30. 15:30
 10/19 A kérdező kommentje:
"De minek kell ezzel kérkedni, izmozni? Csináld és annyi." - Persze csinálom, nem az a gond (nem is arról szólt a kérdés), hanem hogy miért ilyen taszító ismerkedésnél?
2020. szept. 30. 15:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!