Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Járnátok egy ilyen nővel? Hány pontot adnátok rá tízes skálán?


2020. szept. 30. 22:17
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
61 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az első 2 mp alapján eldöntöttem hogy nem.
2020. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
szintén első 2mp
2020. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Biztos nem lenne ronda, ha nem vágna folyton ilyen fejeket, de ha állandóan így csinál...
2020. szept. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%
3-ast adtam, mert szerintem a korosztályában külsőre benne van az alsó 30 %-ban. De annál nem jobb. Nem tetszik, nincs szép arca, nem járnék vele.
2020. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
38%
Na jó, nem, visszavonom. Az alsó 20 %-ban van benne. Nagyon gázak a fogai.
2020. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Megnéztem egy új videóját is. Ott már elviselhető. A fogai továbbra sem rendezettek. Egyébként csinos nő.

Szóval ott amit te linkeltél, 5 mp után elmenekülnék tőle. Az újabb alapján, igen, ismerkednék vele.

2020. szept. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nullával lehet szavazni? Hihetetlenül irritáló a gesztikulálása, nem is kimondottan szép, és egy rémálommal is felér belegondolni abba, hogy hogyan fog kinézni vénségére. Mindenféle trauma nélkül megnézek még trancsírozós filmeket is, de ez a nő komolyan sokkolt.
2020. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%

6: Én pont azt néztem, hogy egész jók a fogai. Fehérek és nem szuvasak.

Egyébként attól, hogy túljátssza a szerepént, még lehet normális. Azt hiszed a youtuberek akiket nézel olyanok a valóságban is, mint a videókon? Nem olyanok, közel sem. Szerep, mint a színészeknél.

2020. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Sokan csak ágyon filterezett videókon látnak nőt, és azt hiszik éjjel nappal mindenki sminkben van. Furcsán gesztikulal, de egyáltalán nem ronda.


Azért megnézném a válaszolókat, ha ez a nő 2-3, akkor ők feltehetően mínuszos listán vannak.

2020. szept. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 8/10 külsőre, de a stílusa hihetetlenül taszító.


A többi videójában is megnéztem és az Instagramjára is rámentem:

[link]

[link]

[link]

[link]


De hát ízlések és pofonok... Nekem tetszik. De mint mondtam, a stílusa nagyon irritáló, bár a valóságban gondolom nem ilyen, csak egy felvett szerep a YouTube miatt.

2020. okt. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!