Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lenne létjogosultsága egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne létjogosultsága egy efféle társkeresőnek?

Figyelt kérdés

Egy ilyen "Jobb híján" társkereső oldalra gondoltam, ahol a ronda és frusztrált férfiak és nők ismerkedhetnének. Legalább nem kéne alakoskodniuk, hanem bevallhatnák, hogy "én egy jobb pasira/nőre vágyom, de csak a saját szintemen keresgélhetek, így jobb híján beérem a hozzám hasonlókkal!"

És akkor a frusztrált omegahímek kereshetnének szexre egy ronda nőt, a ronda nők meg kereshetnénk egy pasit, aki ugyan nem keres százezreket, de egy kufirc reményében meghívja őket egy kocsmába. Jobb híján.



2020. okt. 1. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Bocsánatos bűn mások életében turkálni, na de miért gondolod, hogy egy csúnyácska emberben nincs felfedezni és imádnivaló. Az evolúció teremtményei vagyunk mindnyájan :)
2020. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj, hogy sosem érik be kevesebbel. Csúnya nő és férfi egymásra találna egy szimpla társkeresőn is, mégsem történik meg.
2020. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Miért, a mostani társkeresőkön van más fajta ember is? :D
2020. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom,és ki döntené el,hogy ki csúnya és ki nem?

Mert egy ilyenre szerintem már csak egó növelésből is de felmennének nem csúnya emberek is.Vagy olyanok akik szépek de nekik valamitől olyan kevés az önbizalmuk,hogy ők csúnyának látják magukat.


Ha meg lenne valaki aki eldönti ki csúnya és ki nem az,hogy lenne fair?

Előbb is volt egy kérdés ahol egy nagyon szép lányról kérdezték,hogy szép e és voltak akik szerint csúnya volt.Pedig én nagyon szépnek gondoltam.


Szóval szerintem ez így nem kivitelezhető.

2020. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Tele az internet ronda embereknek szóló társkeresőkkel.
2020. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Volt egy rondarandi nevű társkereső oldal még pár éve. :D
2020. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kb. semmi... a férfiak bármilyen oldalra regisztrálnak ahol potyaszex, vagy könnyű szex van kilátásban. Nők viszont - már csak hiúság miatt sem - nem fognak regisztrálni egy oldalra aminek a mottója hogy csúnya nőket keresünk. Az sem túl attraktív egy nőnek, hogy gyere itt egy csomó kiéhezett, nők nyelvén semmit sem értő, picsogó, önbizalomhiányos kandúrbandi. Bocs sz.ul hangzik, de ahogy mondták balf.szokat találnak társkereső nélkül is, meglendíti a táskáját és 5-öt ver le vele a polcról.

Annyit jegyeznék meg, hogy túl akarsz lépni az omega szintről az leginkább RAJTAD MÚLIK!!! Ne kívülről várj segítséget, hanem neked kell tenned érte. Bármennyire is azt mondod nehéz, akkor is. Akik továbbléptek szintén így kezdték... elkezdtek cselekedni, próbálkozni, tenni valamit nem csak várni a segítséget. Szóval te hogy döntesz, vársz, vagy teszel valamit?

2020. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akik meg akarják reformálni a társkeresőket, értsék már meg, hogy a nők azért regisztrálnak ilyen oldalakra, mert nagyon jó pasit akarnak fogni. Nekik nem az a gondjuk, hogy ne lenne rengeteg pasi a környezetükben, akit bármikor megkaphatnának, hanem az, hogy annál messze, messze jobb férfit akarnak. Mit kezdenének egy olyan társkeresővel, ahol már eleve csak béna pasik vannak?
2020. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7 Félreérted, nem magamnak akarok ilyen társkeresőt, inkább a folyamatosan nyavalygó inceleknek meg a "nincsegynormálispasi" htb-knek. Én csak kaszálni szeretnék az üzemeltetéssel, de érveitek alapján hiú ábránd az egész...
2020. okt. 1. 16:11
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Online szinten felejtsd el! Ugyanúgy letarolnának a barmok ezt is, mint minden mást! Az a baj, hogy 100 ingyen szexre hajtó férfire 10 nő jut, akik ráadásul normális kapcsolatra vágynak.


Módom volt látni egy hazai könnyed kapcsolatokra vágyó társkereső oldal valós statját, és elképesztő volt! Hihetetlen hogy ekkora túlsúlyban vannak a férfiak, ráadásul ezen az oldalon a nők fele hivatásosként űzi az ipart.


Egyszerűen nincs annyi nő, aki ki tudná elégíteni ennyi férfi szexuális vágyát!

2020. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!