Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 éves vagyok és soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok és soha nem tetszettem egy fiúnak se. Akkor már nem is lesz senkim igaz?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 14:15
A kérdező szavazást indított:
nem lesz
valakinek csak jó leszel
valakinek te vagy az ideálja
28 szavazat
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
45%
Biztos tetszettél valakinek, max nem vetted észre 🤔
2020. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Férfitöbblet van úgyhogy neked nincs miért félned.
2020. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Párom ugyanezt kérdezte 1 hónapja itt :)
2020. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
szia lenne kedved beszélgetni? :)
2020. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Hány kiló vagy kérdező?
2020. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem igaz! lesz neked is párod !

F

2020. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
De lesz, ha lefogysz.
2020. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#1: Téged azt hittem, bírlak, de ezzel a kommenteddel nagyon nem értek egyet. Biztos van olyan lány, akire ez igaz, de alapvetően ne jelnts ki ilyet, mert nem igaz. Csak azért, mert valaki lány, nem jelenti azt, hogy minden esetben tetszett valakinek... A füttyögő fogatlan munkások nem számítanak, hidd el, ők sem úgy érdeklődnek, ami jól kéne hogy essen, és fél perc múlva (szerencsére) el is felejtenek.


#7: Rám is igaz a kérdés, de kétlem, hogy az 53 kilómból fogynom kéne.

2020. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor szerinted mi lehet a baj?

F

2020. okt. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Noren1989 ***** válasza:
0%
#8, hidd el, nincs olyan nő, aki ne tetszene valakinek. Max online matyi megy. Az, hogy mennyire rokonszenveztél velem, ha ezen àll, vagy bukik, akkor inkàbb ne hívjuk rokonszenvnek, szimpàtiànak. Amúgy ha dobsz egy nevet priviben, talàn könnyebben beazonosítlak.
2020. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!