Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők apakomplexusa valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők apakomplexusa valóban létező jelenség?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak ilyen közszájon forgó pszichológiailag teljesen megalapozatlan, kamu kifejezés amit rámondanak nőkre akiknek mondjuk párjuk 20 évvel idősebb?

2020. okt. 4. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Sajnos nem eléggé. :(
2020. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Ez egy eufemizmus arra, hogy a nők ösztönösen az alfa férfiakhoz vonzódnak, akik el tudják őt tartani meg stb. És a jelenlegi társadalomban a legtöbb alfa és pénzes férfi 40 feletti.

Hozzáteszem, hogy régen is ez volt az ősember idején. A törzsfőnök sosem egy kis taknyos volt, hanem a tapasztalt férfi.

2020. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha egy nő nem képes a korosztályához vonzódni és csak az apja korú férfiak társaságában érzi magát biztonságban egy kapcsolathoz, az bizony apa komplexus. Létezik anya komplexus is, hogy fair legyen a játék.
2020. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Hogyne lenne apa komplexusa?


Férfi régen: [link]


Fé...valami izé...most: [link]

2020. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

2-es akkora baromsagokat írsz hogy csak na 😂😂😅

Először is törzsfőnök... oke legyen ez a korszak amikor még törzsek voltak... azt érdemes tudni hogy ebben az időben az átlag életkor az 25-30 körül volt... Mert az ősember korban nagyon zord dolgok voltak... hozzáteszem ebben a korban az alfa mindig a legfiatalabb és erősebb volt! Aki már öreg volt azt le váltották mert itt nem volt pénz meg taknyos kölykök itt az volt hogy már a 15-20 év körüli kis “taknyos” szépen agyon verte a 30 évest és magához vette a hatalmat...

a későbbi időkben is hasonlo volt ahol még hódítások és hordák voltak! Megannyi példa van rá hogy amikor az alfa megöregszik akkor a hordában zendülés történhet és a horda vezérek át próbálják venni a hatalmat! Ezért jött képbe az örökös akit a törzsfőnök nem 40 évesen csinalt hanem már ilyen 20 év körül... a civilizált társadalomban történt meg az hogy az öregeké tudott maradni a hatalom mert ahol a vezetők életkora ki tudott terjedni 40-50 évre ritkább esetben 60 Pl görög demokrácia... ahol a nemesek még mindig nem vén trotyként dugtak hanem már elég fiatalon! És ilyen 40 körüli korukra volt már egy 20 év körüli fiúk... nagyon ritka esett volt ahol nagyobb kor különbségek voltak mert nem volt megszokott sosem hogy a 40-50 eves emberhez egy 16-17 éves lányt adnak hozza Volt rá példa nem is egy de ettől függetlenül nagyon ritkák voltak és a legtöbb esetben nem az ő döntésük volt hanem uralkodói kötelesség...!


Na most a mai kor! Vazolom a szitut kissé pocakos 40-50-es férfi buszsofőr meg hasonlo végzettségű azt ilyen 17-20 éves lányokkal vannak együtt hol a penz? Hol a hatalom? Hol van a szexualitás? Sehol pont ezt jelenti az apa komplexus... itt nincs alfa itt egy apa figura van és egy mentális betegség no meg egy perverz rosszabb esetben pedofil...!


Ma már egy 25 év korulinek ugyan azaz egzisztencia meg van mint egy 40-50 évesnek átlagban!

Az meg a legszánalmasabb ha egy nő csak azert van valakivel mert el tudja tartani az adott illető! Ez aZ egyik legalja!

2020. okt. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

5.-nek.


"Az meg a legszánalmasabb ha egy nő csak azert van valakivel mert el tudja tartani az adott illető! Ez aZ egyik legalja!"


Gondolom te még nem voltál olyan helyzetben, hogy a szüleid egy fillér nélkül kiraktak otthonról, sem olyanban, amikor nem volt pénzed a gyereked gyógyszerére, vagy amikor a 12 órás gyári meló után, a főnököd rád akart menni a zuhanyzóban, ugye?

2020. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%

az megint más ott van egy kényszerítő helyzet én főként ezekre a ribikre gondoltam akiknek büdös a munka és amúgy nem értenek semmihez sem csak ahhoz hogy szét tegyék a lábukat

de 6-os ha te ilyen helyzetben vagy nos az szerencsétlen... többet nem tok mondani mert sokaknak rosszabb helyzetük volt és még is megoldották... :S

de mindenesetre nem csinálhatod örökre mert akinek ilyen partner kell az szépen lecserél majd téged egy fiatalabb dögösebb qurvára... ilyen egyszerű... az megint megint más hogy a gyerek apja hol volt? vagy csak felelőtlenségből volt egy gyors meneted? vagy a golyó hozta?

az én szüleim szintén fillér nélkül voltak kétségbeesett helyzetben voltak én is beteges voltam még is... nos hát kőkeményen dolgoztak ki mentek külföldre és ugy hogy még végzettségük sem volt nem kellett hozzá prostinak lenni bocs de van saját példám és tisztában vagyok vele hogy lehet más utat is választani csak hát ez a "kényelmesebb"...

meg gondolom azért az otthoni kidobásnak is volt előzménye nem csak úgy minden ok nélkül...

2020. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Utána kell olvasni mi az az apakomplexus.

Egyébként attól hogy valaki mondjuk együtt van egy 15-20 évvel idősebb pasival még egyáltalán nem biztos hogy apakomplexusos.

Ez nem ennyire egyszerű.

Nekem is van olyan 40es (én 20-on éves vagyok) pasi aki bejön, mert jól néz ki, sármos,stb. És?

Ettől még nincs komplexusom, nem az apámat keresem benne stb. Szimplán tetszik.


Egyébként meg nem kell meglepődni ha sok. Elég sokat lehet olvasni, hallani hogy a gyereket elhagyta az apja amikor x éves volt. Nem meglepő.

2020. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%
8-as igen ha elolvasod az 5-ős válaszomat ott kifejtem hogy az apakomplexus az amikor egy ugymond nem jóképű igényes férfi tetszik meg neki hanem egy apa figura azaz pocakos átlag munka átlag fizetés stb.... nyilván forditva is igaz amikor a 20 éves srácoknak tetszik az amugy is szexi 40 éves nő itt elsősorban nemi izgalom van nem pedig egy régi trauma...
2020. okt. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!