Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nőkkel napi 200 pasi akar ismerkedni társkeresőn? Abból csak minimális selejt.

Figyelt kérdés

Húgom egy átlagos 24 éves nő. Felregisztráltam társkeresőre, mert nyivákolt hogy nincs normális pasi, és tessék napi 200 levelet kap kb. Abból mondjuk 10% csak dugni akar, 20% csúnya vagy idős vagy selejt (pl. nagyon unintelligens, nem tud helyesen írni), de a maradék 70% az teljesen rendben van külsőleg is meg komoly kapcsolatot is akar és korban is hozzá illő (max +10 év).

Akkor ezek szerint minden nőnek nagyon könnyű NORMÁLIS társat találni? Minden egyéb csak hiszti?



2020. okt. 6. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Alig van közöttük normális, és a matek sem jön ki. Ha annyira jó fogás lenne az a pasi, akkor már rég lehalászta volna valaki abból az ezer nőből, akire ráírt.
2020. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
persze, 100x több normális férfi van, mint nő? A francokat.
2020. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Ha ezt tényleg be akarod bizonyítani, akkor muti. Az összes profilt, én végignézem őket. Mert az jobban kijön, hogy 70% a selejt.


De ha neked ezekből a pasikból a 70% tetszik annyira, hogy leszopnád őket, rajta.

2020. okt. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont olyan, mint az, hogy a neten majd minden csaj 180 centi, 50 kiló, tökéletes bőrű és fogú, imádja az analt, lenyeli, szűz, és diplomás.

Valamint kizárólag az igazit keresi, és nem számít a pénz, a diploma is csak a szellemi igények miatt, mert a lány akkora értelmiségi, mint ide a ház.

2020. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

A nőknek van ezer meg ezer szűrőjük, amin az a 70% normális pasi elbukik!

A centire megadott magasság, a grammra megadott súly, fillérre megadott havi nettó bevétel. Emellett hátrány, ha a pasi intelligens, mert akkor nem lehet átverni, mellesleg rájön, hogy a nő agya egy döglött ékszerteknősével van egy szinten és a vegetatív funkciókon kívül semmit nem tud ellátni. Szintén hátrány, ha a pasi szexet is szeretne a kapcsolat folyamán, a nők ugyanis undorodnak a hímtagtól és gyűlölik a szexet (csak kapcsolat elején, a beetetéskor / meg a kapcsolat halódásánál magához láncolandó a pasit, kizárólag fajfenntartási céllal élnek vele).

És igenis számít a PR - azaz, hogy a képeken milyen a kocsi, a style, vagy épp a háttér (hol lett fotózva)!

2020. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Én attól mászok falra a társkereső oldalakon, hogy a csajok csak képeket tesznek ki. Leírás vagy semmi vagy csak pár szóban. Mint ha nem is érdekelné, hogy megosszon valamit magáról. Nyilván kap 1000+1 levelet, hogy mesélj magadról, mert a profilon egy mukkor sem szólt.
2020. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Ja, azért kap 1000+1 levelet, hogy meséljen magáról... Kb xarnak rá a férfiak, hogy ki milyen. Kap összesen 20 levelet, ebből 19 csak dugni akar és a farkarol küld fotót, a 20. meg az apjanal is öregebb. De mivel nektek férfiaknak az érzelmi igénye nulla, így még ezt is irigylitek.
2020. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1: Én pl. évente 4-5 nőre szoktam írni. Szóval nem tudom hogyan jöhetne ki 1000. Bár tudom, én nem vagyok "jópashee", de akkor is.



A kérdésre válaszolva: A nők sokkal-sokkal kritikusabbak, mint a férfiak. Lehet, hogy szerinted semmi gond nincs a sráccal, de egy csaj szemével "Nem elég divatos a farmere, tehát kuka". Ők mindenre IS szelektálnak.

2020. okt. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!