Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az,hogyha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogyha egy nő laza kapcsolatot keres (hosszú távú, csak 1 partnerrel) akkor egyből lehordják minden rib*ncnak?

Figyelt kérdés
Olyan szokatlan vagy fura dolog ez,hogy szeretném Valakivel megosztani az életem egy részét de korábbi csalódás miatt képtelen vagyok egyelőre komolyabb dologra?

2020. okt. 6. 14:20
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

"Hihetetlen, hogy a nők már ennyire nem tisztelik sem saját magukat, sem a testüket, hogy odadobják csak úgy valakinek, mert előtör belőlük az állati ösztön."



Én azzal tisztelem meg saját MAGAMAT, hogy tudom, mire van szükségem, és nem mások értékrendjét, elvárásait helyezem a saját boldogságom elé.

2020. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol találkoztál ilyesmivel. Én is kerestem hasonlót, elég sokáig, de soha nem kaptam semmi ilyenféle visszajelzést, soha egy rossz szót...
2020. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
48%

Volt olyan szexpartnerem aki komolyan járt egy pasival, több mint egy hónapig udvaroltatott magànak, kellette magàt, járszotta a szemérmes erkölcsös nőt, közben hetente kétszer hàromszor megkúrtam

Azt mondta hogy komoly kapcsolatot akar a pasival azért nem feküdt le vele eddig, a szexről viszont nem akart lemondani erre az időre sem. Amikor nagy kegyesen megadta magát a hősszerelmes udvarlónak onnantól nem találkoztunk.


Gondolom a pasinak nem dicsekedett el ezzel. Ezért nem hiszek egy nőnek sem.

2020. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Férfi szótár:

Ri34nc,mert nem velem dug,ráadásul milyen mákja van a srácnak,hogy hűséges hozzá a nő

Női szótár:

Ri34nc,mert milyen jó neki,hogy hosszú távú kapcsolatban csak dug,nincs elköteleződés,mégis boldog

2020. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!