Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Melyik nőt választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik nőt választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

A,

arc: 9/10

mell: 9/10

segg: 7/10

has: 2/10


B,

arc: 7/10

mell: 6/10

segg: 7/10

has: 7/10



2020. okt. 6. 17:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Próbáltam vizualizálni, de a 2/10-es hasnál elakadtam.


A természet nem tud olyat alkotni, ahol az arca 9/10-es (tehát nem tokás és puffancs), a mellei sem E kosaras tehéntőgyek és a segge is formás és nem akkora, ami 2 széket elfoglal, de a hasa meg akkora mint Jabbának (nálam ez a 2/10 és feltételezem valami ilyesmire céloztál).


Szóval megpróbáltam másképp megközelíteni és valami ilyesmi hasra tippelni: [link]


ami közben kiáltozik, hogy indítsd a reaktort.

2020. okt. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
1-es, az illető nem személyi edzőt keres valószínűleg, hanem párt.
2020. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
03:02-es segítek vizualizálni: [link]
2020. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az A-t választom, mert biztos, hogy nem fogok egy ronda képű lányba szerelmes lenni. Az arc a legfontosabb. A többin lehet majd változtatni, amúgy meg nem biztos, hogy mindenkit a darázsderék izgat fel szexuálisan. Nem biztos, hogy nekem az a 10/2, ami másnak.


Azt viszont nem hiszem, hogy kórosan elhízott lenne, mint amit feljebb belinkeltek, mert abból az is következik, hogy körtokába lenne foglalva a feje, ergó nem lehet 10 pontos az arca sem! Ahogy egy kétfotelnyi fenék sem lehet az. Vagy a hasprobléma van eltúlozva az A-nál, vagy a többi hazugság.

2020. okt. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!