Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beleírjam Tinderen a magasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleírjam Tinderen a magasságom a profilomba, ha magas vagyok? Jelent ez majd bármit is a nők szemében?

Figyelt kérdés

Napi 2-3 matchem van egy vidéki nagyvárosban élve. Szerintem viszonylag jól is nézek ki, de mindig beleírom a magasságom is a profilomba. (190 cm)


Viszont nem tudom ez előny-e vagy hátrány. Szóval van nő vajon, aki csak azért húz jobbra, mert látja a magasságom is és bejön neki, de ha nem lenne ott a magasságom, akkor balra húzna? Vagy van hogy egy lány ezért húz balra, mert azt látja ki van írva a magasságom és ezért biztos felszínesnek tart, vagy azt gondolja ezzel próbálok csajozni? Szóval milyen hatása lehet?


2020. okt. 7. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp sem negatív. Írd ki nyugodtan.
2020. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előny. Nekem tetszik ha valaki magas. Én 168 cm vagyok. Nőként ez átlagos szerintem.
2020. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezért nem fog senki felszínesnek nézni. Mikor kb 2 éve Tindereztem, minden srácnál ki volt írva szinte a magasság.
2020. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan írdd ki.
2020. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én örülök, ha ki van írva a magasság. Én magas vagyok (szerintem), 172cm. Volt már abból adódó kellemetlenség, hogy valaki alacsonyabb volt.. (őt zavarta).

Meg amúgy az exem is 192 volt. Nem mondom, hogy a magasság a legfontosabb, de én egy tinderben eleve annyira nem hiszek, inkább abban, hogy jön majd valaki az életembe, ha jönnie kell és megfog. De a neten vam lehetőséged "válogatni". És ha már van lehetőség, olyat húzok be, aki magasságban IS passzol hozzám. 😅

Lehet felszínes vagyok, de én így gondolom.

(mondjuk tindereztem kb 3 napot, meguntam, letoroltem)

2020. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Mivel én alacsony vagyok és nálam kb mindenki magasabb ezért nem prioritás a számomra.

Sőt engem kifjezetten alacsony hogy minden kb 180cm feletti pasi kiírja hogy "bármit leveszek a felső polcról" vagy "keresem azt a lányt aki helyett levehetek valamit a felső polcról" az ÖSSZES szöveg ugyanolyan és már annyira idegesítő:D

De ez csak én vagyok.

2020. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nőnek fontos a magasság. Olyannal én pl el se kezdtem ismerkedni aki nem írta ki a magasságát, vagy nem volt elég magas hozzám. Bár én csak sima netes társkeresőn ismerkedtem anno, amíg meg nem találtam akit kerestem.
2020. okt. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp írd ki, mert hatalmas előny. Mivel magas vagy, ez már fél siker.
2020. okt. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
74%

Számomra kicsit szánalmasan jönne le.

Mármint tudjuk, hogy él az a sztereotípia, hogy a nők csak magas pasikra buknak, ha meglátnám ezt egy pasinál, akkor az jutna eszembe hogy semmi más kvalitása nincs, illetve semmi mást nem tud felmutatni, azon kívül, hogy nagyra nőtt - ami valljuk be, rajta kívül eső dolgok következménye, nem a saját érdeme.

Bár én nem Tinderezek, de számomra nagyon sokadrangú szempont, hogy mekkora a pasi annak ellenére, hogy tetszik az, ha valaki magas - de ez nem egy nagyon fontos szempont, ennél kb. bármi más fontosabb. Nekem volt velem egyforma magasságú párom, randiztam nálam alacsonyabb pasival is, nekem nem ettől jönnek elő a komplexusaim, na.


Nekem volt az ismerősi társaságomban egy pasi, aki amúgy jóképű volt, kedves, udvarias, magas és be is jött nekem, aztán emlékszem egyszer viszonylag rövid időn (pár órán) belül többször is utalt arra, hogy ő milyen magas. Hogy ő olyan magas, hogy nehéz ágyat választania (lol?) meg hogy "krvamagasvagyok".

Na ott belőlem el is veszett minden minimális érdeklődés is, mert hát: bzmeg én is látom, hogy magas vagy másrészt meg ok, magas vagy, és akkor mi van? Most mi lesz? :D

2020. okt. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előny. Utálom, ha a képek alapján kell tippelgetnem, hogy vajon milyen magas lehet. Akármennyire gúnyolódnak rajta a pasik, akkor is számít a magasságuk, mert fontos, hogy a pasi magasabb legyen. (Főleg mivel tapasztalat alapján mindenki 10 centivel magasabbnak hiszi/hazudja magát, tehát nem árt levonni a kiírt számból...)
2020. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!