Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor ad Isten hozzám illő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ad Isten hozzám illő segítő társat?!? Kábé meg hány év ima?!?

Figyelt kérdés
2020. okt. 9. 00:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%
100 miatyánk, 15 ma született bárány áldozat és egy szűz első mensi vérének megivása kell hozzá. :)
2020. okt. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Ja ez poénos.....
2020. okt. 9. 00:20
 3/37 anonim ***** válasza:
98%
Kb. ugyanannyira komolyan vehető válasz, mint amennyire maga a kérdés volt az.
2020. okt. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
98%
Próbálj meg nem imádkozni hanem aktivan keresni és olyanná válni aki jó társa lesz annak aki hozzád való
2020. okt. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
30%
Jo kerdes... sajnos nekem sem akar ilyen akadni :(
2020. okt. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
99%

Segíts magadon, Isten is megsegít.

Pedig ezt tudnod kéne.

2020. okt. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
21%
Ha észrevennéd a normális férfiakat...
2020. okt. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
3%

Nagyon meg tudlak érteni Kérdező!


Nekem egy kifejezett JÉGCSAP jutott, aki vonzódik is, meg nem is. (Állítólag van Neki társa, akihez ragaszkodik - DE AKKOR VEGYE MÁR FELESÉGÜL!!!) Ezt próbálom tolmácsolni az illetőnek. Össze-vissza menekül a "szerencsétlen", hatalmas káosz van benne.


Hidd el, hogy a RENDEZETLEN VISZONYOKTÓL még jobban lehet szenvedni - ugyanúgy, mintha nem lenne.


Nemrég mondott fel a munkahelyén egy olyan "pasi", aki próbált ugyan közeledni a maga módján - viszont én ábrándultam ki a módszereiből rövid idő alatt. (Most már a kolléganője se tudok lenni...)


Tanfolyamszervezés lett volna a feladat felnőtt korúaknak. Elkeseredett, mert a "vezetőség" nem akarta kibővíteni az oktatási létszámot/termeket. EBBEN MINDENKÉPPEN A SEGÍTSÉGÉRE LETTEM VOLNA...

2020. okt. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
3%

Akikkel meg TÉNYLEGESEN EL TUDNÁM KÉPZELNI a tartós párkapcsolatot, azok jobban elvannak magukban - MIÉRT ÉN "vadásszak" rájuk?!


Merthogy ilyen férfi ismerőseim is vannak - nem is egy. (Valamiért menekülnek a közelemből. Na, mindegy...) Próbáltam több apró jelet leadni. Egyik már vette a lapot szerencsére.

2020. okt. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
97%

kéne egy kategória: vallási trollok címmel. Az isten bocsássa meg bűneinket, ugyebár.


Esetleg a valláskárosultak vagy szentfazekak is megfelelő lenne. Ott aztán jöhetnének az imamennyiség vs bekövetkező események, esetleg ezek kombinálása horoszkópokkal...

2020. okt. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!