Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Önbizalomhiány, kis hitüség....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiány, kis hitüség. Ezeken hogyan tud változtatni, egy luzer pasi? Ezeken lehet változtatni? Vagy lehetetlen?

Figyelt kérdés
2020. okt. 12. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Pénz.
2020. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha azt írjuk: "lépj ki a lakásból, próbálj ki új dolgokat", "járj el bárhova", akkor mindenre megvan a kifogás: "nem, nem az erősségem a lakás elhagyása", "jajj félek", "mit fognak mások mondani", "mit fognak mások szólni", "nem ismerek senkit", "majd én szerencsétlenkedjek egyedül", mindenre a "nemetmondás" van.

Sport: "nem az én világom", pszichológustól való segítség, tanácskérés: "oda csak azok járnak akiknek bajuk van nem?" stb...

2020. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Az önbizalom a vállalt kihívásokból származó sikerélmény eredménye(nem szükségszerű, hogy minden sikerüljön, már az is sikerélmény, ha mersz beleállni egy fóbiás helyzetbe) , aminek következtében epül a hit önmagunk képességeiben.


Ezt nem lehet másképp.

2020. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj luzer.
2020. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem is vagy lúzer. Biztos helyes vagy, az ilyen srácok általában helyesek akiknek kevés az önbizalmuk, és ez fordítva is igaz, akiknek sok azok meg sokszor bűnrondák.
2020. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, xarjon rá. :)
2020. okt. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Külső elismeréstől. Mástól nem nagyon. Én hiába gyúrtam ki magam, lett jó állásom, stb. mégis ugyanolyan 0 önbizalmam lett, mint azelőtt.
2020. okt. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon sok oldalról kell megtámogatni, és olyan szerintem sose leszel, mint az, akit normális szerető szülők neveltek. Először is szerintem fontos, hogy a környezetedet és a külsődet rakd rendbe. Edzd a hatizmaidat, hogy jó legyen a tartásod. Legyenek ápoltak a fogaid. Legyen munkád, normális lakhelyed. Ez így már egy több éves feladat is lehet, attól függően, hogy most hol tartasz. Emellett pedig vállalj kihívásokat.na nem ilyen bugyuta netes challengeket, hanem pl. ha félsz beszélgetni, akkor napi egy embert szólíts meg valamilyen ürüggyel. Menj el állasinterjúkra. Stb. Én alapvetően visszahúzódó, félénk voltam, és hosszú évek tréningjével elértem, hogy kb úgy működök, mint egy átlagos ember. Nagyon sokat kellett érte tennem, és még nem értem a végére.
2020. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy pszichológushoz is járni kell. De az életben elért eredményeid, az, hogy látod, hogy képes vagy elérni, elintézni dolgokat, szintén meghozzák a gyümölcsüket.
2020. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Keress egy Coach-agot, akire rábízhatod a maradék pénzed. :) Végül nem lesz semmid, de az legalább garantált. :))
2020. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!