Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok egyedülállóként ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egyedülállóként ti hogyan ismerkedtek Nyíregyháza környkén?

Figyelt kérdés
Nyíregyháza mellett egy kisvárosban élek. Egyedülálló lányoktól kérdezném ti hogyan ismerkedtek Nyíregyháza környékén?
2020. okt. 19. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanúgy mint Győrben.
2020. okt. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A neten, mint a legtöbb làny aki szingli.

Ha buliba megyek akkor 10 pasiból 9 csak meg akar dugni.

2020. okt. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Sport közben. Erdei tornapàlya.
2020. okt. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy a szomszéd városban Debrecenben is. Nyíregyháza egy 100 ezer fő feletti város.

#2-es nyugi Budapesten is ugyanez a helyzet, mármint 10 pasiból 9 csak dugni akar :D

2020. okt. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én neten, társkeresőn ismerkedtem. Onnan találkoztam a barátommal, 2 éve együtt vagyunk.
2020. okt. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a sportos válaszhoz, én több embert ismertem már meg ennek révén, igaz, kapcsolat nem lett belőlük (nem is feltétlenül volt ez a cél), de miért is ne lehetne? Netes társkeresőkön elég szánalmas a felhozatal, de egy fokkal még mindig jobb, mint a "szórakozóhelyeken" a prolik és romák között.
2020. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!