Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18-19-20 éves korú lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-19-20 éves korú lányok komolyan akarhatnak valamit egy 25 éves sráctól?

Figyelt kérdés

Nyilván a tetszés megvan oda-vissza, de azon túl nem tudom. Az élethelyzet sem különbözik annyira, mert még most fejezem be az egyetemet (később is kezdtem), igaz már dolgoztam teljes állásban és most is dolgozom nyaranta, stb. Albérletben lakom.


Nekem nem lenne kifogásom a dolgok ellen, inkább a csajokat nem tudom, hogy ők komolyan akarnának-e valamit egy idősebb sráccal.


2020. okt. 20. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Á, ne foglalkozz velük, összpontosíts a vizsgáidra!
2020. okt. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy csak "rajong", majd leszar, ha megvagy.

Lehet, hogy tényleg akar valamit, mint emberileg.

Lehet, hogy csak státuszként tekint rád, mert egyetemen vagy.

Lehet, hogy csak férfiként tetszesz neki, és vonzódik szexuálisan => dugni akar

2020. okt. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem kéne túldramatizálni 5 évet...
2020. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Á, dehogy. Nem is tudom mièrt van annyi kapcsolat ahol a pasi 5-10-15 èvvel idősebb..(ès itt nem a sugardaddy típúsúra gondolok, hanem ami èvek óta működik, mert van ilyen is azèrt szèp számmal) az már más kategória, hogy a mai 18-9 èves lányok zömèt mennyire lehet komolyan venni kapcsolat terén.
2020. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem korkülönbség. 😊 Köztünk 11 év van, 18 voltam, amikor összejöttünk, 24 éve együtt vagyunk.
2020. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Csomó olyan jól működő kapcsolatot ismerek, ahol a csaj 20-22, a pasi meg negyvenes vagy több. Te meg mit vagy így fennakadva 5 éven? Ugyanaz a korosztály vagytok, ember.
2020. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, harmadéves egyetemista és tömören röviden igen.


Nekem is inkább a 24-27 évesek jönnek be, eddig ezt mutatja a statisztikám:D

Nincs ebbe semmi, a pár évvel idősebb srácok férfiasabban néznek ki. Nem arra gondolok hogy ki vannak gyúrva hanem hogy pl a testalkatuk is férfias. Lehet hogy valaki vékony pl de a korombeli srácok nagyrésze ha vékony az azt jelenti hogy olyan kamaszosan, piszkafásan vékony.


Plusz én mindig jobban szerettem picit (nem nagyon) idősebbekkel egy társaságban lenni. Azt gondolom ez a pár év nem sok, akiket az egyetemen megismertem közülük is inkább a 4-5-6-7 évvel idősebbek jöttek/jönnek be inkább.

Ennyi.

2020. okt. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Párommal köztünk csak 4 év van, de úgy ismerkedtünk meg, hogy én végzős gimis voltam, ő egyetemista. Aztán mindketten egyetemisták voltunk, most pedig ő dolgozik, én még mindig egyetemre járok. 5 év nem olyan vészes. 18 éves lány is akarhat komolyan, ez emberfüggő.
2020. okt. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a korábbi tapasztalataim után most jutottam el arra a pontra,hogy szívesen ismerkednek néhány evvel idősebb férfiakkal,mert a korombeliek teljesen éretlenek,és kivétel nélkül mindegyik azért lépett le,mert meg ki akarta élni magát. Ebből kiindulva talán egy néhány evvel idősebb férfi komolyabban vehető,szóval ha a közeljövőben kapcsolatom lesz,biztosan idősebb srácot szeretnek 😁

22N

2020. okt. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!