Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért elítélendő sok ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő sok ember szemében az, ha egy férfi csak szexet akar a nőktől?

Figyelt kérdés

Ha nem játszmázik, a nő tudja, hogy csak azt akarja tőle a férfi, ennek ellenére ő is benne van - a közhiedelemmel ellentétben a nők is szeretnek szexelni xd -, akkor mégis mi a gond?

Leginkább azoktól kérdezem, akik szerint ez "gáz".


2020. okt. 22. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem játszmázik, akkor nem gáz szerintem.

Azok szerint lehet ezzel probléma, akik konzervatívabbak. Ők a szexet csak párkapcsolaton belül tartják elfogadhatónak. Ez szerintem mindenkinek a magánügye, felesleges az egyik vagy másik oldalon felháborodni.

2020. okt. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a nő aki tényleg csak szexelni akar annak teljesen jó.


elvileg jobbnak kellene lennie mint annak, hogy előadja a hősszerelmest hetekig aztán szex után otthagyja.

2020. okt. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Pont erre találták ki a prosti ipart, de sok pasika csóró, nekik ingyen kellene a szex.
2020. okt. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az elítélendő, ha a férfi csak szexet akar a nőtől. Hanem az, ha ezt nem közli, és a nőt abban a hitben hagyja, hogy kapcsolatot akar tőle. Ha a nő tudja, hogy a pasi csak szexet akar tőle és ő is benne van a dologban, akkor ezzel semmi gond nincs.
2020. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként, aki nem akar egyéjszakást, ezt ebben az esetben így korrektnek tartom.

Amit elítélek:

- ha játszmázik, és hülyíti a csajt, nem mondja el neki, hogy csak szexet akar, vagy ha olyan nőnél próbálja ezt meg, akiről TUDJA, hogy komolyat akar

- ha a nő nem megy bele, nem hordja el fröcsögve mindenféle szűzk...nak, prűd frigid p...ának, meg megpróbálja érzelmileg zsarolni a nőt, hogy "te vagy az oka bmeg, hogy szűz vagy még"

- ha ezt azzal indokolja meg, hogy minden nő felszínes golddigger r...c és k...a

2020. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*vagyok
2020. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor szokták elítélni, ha ezt nem nyíltan vállalja, hanem játszmázik, direkt megtéveszti a nőt. Ha senkit nem ver át ezzel, akkor nincs vele gond.
2020. okt. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Komlex kérdés.

Én kétfelé bontanám; ha mind a ketten tisztában vagytok azzal, hogy mi miért történik, és ezt az elejétől kezdve elfogadjátok, akkor szerintem ebben semmi probléma nincs, egyfajta kölcsönös játék, örömszerzés. De...

De most jön a másik része: az ilyen szexkapcsolatok nagyon ritkán működnek sokáig, pontosan azért, mert az embereknek a döntő része vagy csak érzelmek mentén képes huzamosabb ideig valakivel szexuális életet élni, vagy ha az elején ez nem is volt meg, egy idő után kialakul, ha akarja, ha nem, nem lehet irányítani. Na ezért szoktam mondani, hogy a szexkapcsolat zsákutca, csak azt nem tudod amikor belemész, hogy milyen hosszú. Irigylem azokat, akik " sérülések" nélkül meg tudják oldani. Ritka az ilyen.

2020. okt. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!