Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van èrtelme erőlködni 35 èves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van èrtelme erőlködni 35 èves (de jol karbantartott, nem elhizott) ferfikènt es ráirogatni facebookon ismerosok noi ismeroseire, esetleg ismerkedesi celzattal? Vagy törődjön bele az ember a maganyba?

Figyelt kérdés
Tarskereso kizarva, 5 evig voltam fennt, volt 3 baratnom onnan, de mind flúgos volt (hisztis, exèt bennem kereső, stb).
2020. okt. 24. 10:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Inkább az utcán menj oda valakihez aki l tetszik.
2020. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Itt mindig azt hallom, hogy annak 99% a kudarccal vegzodik.
2020. okt. 24. 10:20
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Facebookon még kisebb az esélye a sikernek.

Legtöbben el sem olvassák az üzenetet.

2020. okt. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez ciki, még kellemetlen helyzetbe is hozhatod az ismerőseidet, hogy mit akarhatsz az ismerősüktől. Mert hidd el, h el fog terjedni, hogy több nőnél próbálkozol, és komolytalanná válsz. Egyszerű példa:

- Te Móni ki az a X Tamás? Jó fej? Rám írt tegnap.

- Figyelj Móni, rám írt az egyik ismerősöd, remélem nem akar zaklatni, tudod, h barátom van.

Szia Móni, mondd már meg annak a Tamásnak, hogy nem irogasson.

Stb.

Szóval szerintem nagyon de nagyon kevés az esély, hogy így lesz bnőd.

2020. okt. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Olyan 6-7 eve ment a dolog ott nekem. Rairtam 5 nőre, 1-2 mindig szoba allt velem es volt is onnan kapcsolat. De 2 eve probaltam ezt utoljara ott es 12 bol 2 irt vissza, az is lerazott.
2020. okt. 24. 10:28
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg úgy történik, ahogy 4-es írta. Szemèlyes tapasztalat. Nekem is írt már nem egy nő ismim, hogy xy ismerősöm mit akar, jófej-e, mert ráírt, és én is rögtön meg szoktam kérdezni a közös ismerőst, ha rám írnak, hogy kicsoda, micsoda, mit akar.

Nagyon gyorsan terjed, és kellemetlen az ismerősödnek.

Ha már ezt vàlasztod, inkább vadidegenre írj rá, de ne számíts sikerre.

2020. okt. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az a gond h egy kisvarosban elek (10 ezer fő), dolgozok diplomas munkakorben. De alig van itt szabad 30 koruli szinli nő. Igy nehez. Most meg ebben a korona idoszakban elkoltozni, mas munkat vallalni is nehez
2020. okt. 24. 10:38
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Facebook sajna ismeretlenek levelét beteszi az "egyéb/emgedélykérések" vagy hasonló kategóriába, tehát 99%, hogy nem is veszi észre, hogy üzenete jött.
2020. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Fb-n csak úgy ráirogatni nőkre - ezt zaklatásnak vehetik.

Inkább nézz érdeklődésednek megfelelő csoportokat, próbálj úgy ismerkedni, a közös érdeklődés is jó alap lehet.

2020. okt. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Zaklatas az nem egy level. Kell hozza több tucat. En meg max ketszer irok egy nonek, ha nincs reakcio, akkor hagyom.
2020. okt. 24. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!