Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is megesett már hasonló? Miért válnak “köddé” a pasik?

Figyelt kérdés
Megismertem egy pasit egy társkereső oldalon. Elég jól elbeszélgettünk, egy hullámhosszon voltunk, aztán felhívott telefonon is és sokszor beszéltünk azon is volt hogy 2-3-4 órákat is..aztán megbeszéltük hogy egyik nap találkozunk. Aznap aztán írt hogy közbe jött neki valami és rakjuk át holnapra mert nem jó neki az aznapi. Aztán màsnap ráírtam hogy akkor a mai nap jó? Es azt már el sem olvasta..félretettem az önbecsülésem és többször írtam még neki hogy most miért nem válaszol legalább írja meg hogy mi a probléma vagy valami és semmi reakció még el sem olvasta..aztán egyik nap kimutatta az messenger hogy elolvasta de nem válaszolt...elég rossz érzés de én már nem irtam neki aztán mert mar en ereztem magam teljesen hülyének hogy csak irok irok es semmi válasz...nem értem miert csinálják ezt a pasik? Eleg rossz érzés mert megkedveltem nagyon a srácot de még válaszra se méltatott...:( 29/N
2020. okt. 25. 08:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
71%
Egyszerre 5-10 nőnek hazudoznak, amelyiknél nagyobb az esély a szexre, arra koncentrálnak, a többit szó nélkül otthagyják. Aztán ha megvolt a szex, haverokkal jól kiröhögik a lányt és jöhet a következő.
2020. okt. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Sanszosan nős a pasi, és megijedt, vagy lebukott az üzenetváltással...
2020. okt. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos rengeteg ilyen van. Ez még a jobbik eset, én együtt voltam valakivel 1.5 évig, volt pár kis veszekedés, és ő úgy gondolta lezárja magában a dolgot velem. Csak épp velem felejtette el ezt közölni!!! Kb 1 hétig bírtam, hogy nem beszél velem, akkor rákérdeztem mi van, és ezt írta, lezárta. Azt hiszi, ha eltűnik, abból te is érted, hogy nem akar már semmit.. Ennyire gerinctelenek sajnos.
2020. okt. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem férfi-női kérdés.


A nők ugyanígy köddé válnak:

- csak szórakoznak, flörtölnek, otthon várja őket a barátjuk, nincs kedvük semmi komolyra, csak nézik, hogy még jó csajok e, aztán ha komolyra kezd fordulni, akkor köd

- jobb köddé válni, mint a szemébe mondani a másiknak udvariasan, hogy bocs, de nem, inkább ezt választják


hidd el, sok ilyen ember van mindkét nemben

2020. okt. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Volt előtted egy randija, ami jól sikerült.

Vagy csak simán ghostingolt.

2020. okt. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
27%
Ez van én is ghostingoltam már embereket, bánom-e? Van akit bánok igen mert volt aki rámírt utána ,hogy azt hitte tök jó barátságban vagyunk hát azóta sem merek úgy barátaágot kialakítani amúgy mentális problémáim vannak a kötődéssel azért csináltam 27 éves vagyok és sose volt baratnőm
2020. okt. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

(Második válaszolónak: nem volt nős a pasi, se gyerek semmi nem volt.)

annyit tudok hogy 7 honapja ert veget egy 6 eves kapcsolata viszont nyiltan kijelentette az elejen hogy o komoly kapcsolatot akar sose volt az a kalandozos tipus...csak az érzés rossz hogy órákat beszéltek telefonon te mar megkedveled várod hogy beszéljetek mindennap és arra se méltat hogy megírja az okot hogy miért nem ir mar többet.

2020. okt. 25. 09:19
 8/35 anonim ***** válasza:
29%
A nők jobban köddè válnak
2020. okt. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Igen én megértelek, bár én is szoktam eltűnni, de azért ha már ennyire sokat beszéltünk, akkor nem.. Én inkább az elején, és akkor is sokszor megmondom, hogy ha nem érdekel valamiért. Általában nálam inkább az van, hogy elküldöm, de nem akarja megérteni, tovább keres, na ilyenkor nem válaszolok, mert már egyszer elküldtem. Nő vagyok egyébként.
2020. okt. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
63%

"elküldöm, de nem akarja megérteni, tovább keres, na ilyenkor nem válaszolok, mert már egyszer elküldtem"


Tényleg elküldöd, vagy csak célozgatsz rá, és "adod a jeleket"?


Mert sajnos sokan annyira félnek attól, hogy a másik szemébe mondják, hogy addig csomagolják, amíg a végén a "menj a fenébe" úgy hangzik, hogy "sosem találkoztam még hozzád fogható különleges emberrel" :D

2020. okt. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!