Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erős dohányos nők! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős dohányos nők! Mennyire befolyásolja v. befolyásolta a tárkeresést az, hogy nagy dohányosok vagytok? Mennyire számít a pasiknál?

Figyelt kérdés
Erős dohányos férfiként azt tapasztalom, hogy a nők 99%-a teljesen elutasítja, mintha leprás lenne az illető. 43F

2020. okt. 25. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Azért a 99% elég merész kijelentés. Én eddig csak egy nővel találkoztam, akit zavart volna.
2020. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a többit is zavarta, de nem szóltak semmit.
2020. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Mivel majdnem minden baràtom dohànyzott így nem volt gond sosem, mondjuk én nem cigizek a hàzban, és nem is szívok sokat, 5-6 szàl/nap.
2020. okt. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Én férfiként tudok válaszolni. Önmagában egyetlen szokás nem korlátozza a társkeresési esélyeket. Amikor 19-20 évesen megismertem a későbbi feleségem, akkor ő dohányzott. Nem túl erősen, nem is volt soha bagószagú a szája vagy a ruházata. Engem csak annyira zavart, amennyire tudtam, hogy ténylegesen rossz szokás és hosszú távon egészségtelen (a környezetre nézve is). Aztán végig folytatta a dohányzást olyan 25 éven át a házasságunk alatt is, mígnem egyszer egy makacs téli hörghurutnál abbahagyta. Akkor kis részletekben elismerte, hogy tulajdonképpen csak szociális függő volt (hiszen egy dohányos társaságban nem zárta ki magán a nem dohányzásával). Én meg hozzátettem magamban, hogy engem akart froclizni azzal, hogy neki van "saját akarata" (és azt csinál, amit akar).
2020. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én pár évig cigiztem, a szaga így nekem nem zavaró, szóval nálam sosem volt kizáró ok. Házon belül viszont nem bírom, én is mindig szabadban cigiztem, zárt helyiségben marja a szemem a füst. Páromra nem szoktam rászólni a füst szaga miatt, magától kezet mos, szájat öblít, miután bejön a házba.
2020. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Semennyire, nem talalkoztam meg olyannal, akit annyira zavart volna. De ha valakinel ez kizaro ok lenne, de minden mas stimmel, osszejonne velem, akkor leszoknek, ennyi. Szeretek cigizni, de egy normalis par azert fontosabb, maximum visszaszoknek, ha szakitunk.
2020. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Eddig mèg senkit sem zavart..
2020. okt. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Én férfiként tudok válaszolni. Nálam egyértelműen kizáró ok bármilyen szintű dohányzás egy nőnél.
2020. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én r-szoktatták őket a bőrszivarra, az sokkal egészségesebb....
2020. okt. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
rászoktatnám.
2020. okt. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!