Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha Puzsér nőosztalyozós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Puzsér nőosztalyozós skáláján 2-es vagyok és nem vagyok okos sem, hogyan találjak párt?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy mindig olyan emberbe esek bele aki "az en szintem" felett van, szeretnék erről leszokni de nem tudom hogy kell. A skálára meg nem kell mérget venni, de így mindenki be tudja lőni mennyire vagyok ronda.

2020. okt. 26. 23:58
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
83%
Mi a kérdés? Az, hogy találj párt vagy az, hogy nem jó nőként, hogy találj nálad jobb pasit? Mert a kérdés és a leírás erről a két végletről szól.
2020. okt. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Nem, a kérdés arról szól, hogy hogyan találjak párt, ha nem a szintemen lévő férfiakat tartom vonzónak, engem meg nem tart vonzónak senki, max 1-2 fickó ki van annyira éhezve, hogy feláll rám.

Olyan férfiba szeretnék őszintén beleszeretni aki az "én szintemen" vagy alatta van, és szeretném ha egy ilyen fickó viszontszeretne.

Jelenleg nem tudom hogyan alakítsak ki egy ilyen kapcsolatot.

2020. okt. 27. 00:13
 3/48 anonim ***** válasza:
33%
Hát, ha nem a szinteden lévő férfiakat tartod vonzónak, akkor nem is akarsz igazán a szintedről keresni párt. Ez kb. pont olyan, mint amikor a gép előtt tespedő 100 kilós bélácska akarja palvinbarbit.
2020. okt. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
#4-es Tévedsz, emert adok nekik esélyt, és szexuálisan vonzónak tartom őket, csak nem beléjük szeretek bele. De én szeretnék beléjük szerepmes is lenni, csak nem tudom hogy kell. Amikor jóképű férfiakba szeretek bele akkor az az után történik, hogy hosszú ideig kedvesek velem és hasonlóak a nézeteink, aztán spontán beléjük zúgok. Nem tudom hogyan találjak olyan szerelmet akivel összepasszolunk.
2020. okt. 27. 00:25
 5/48 anonim ***** válasza:
78%
Mennyiséggel ugorj neki a helyzetnek. Járj olyan helyekre, ahol sok szinteden lévő srác van, hátha nagyobb eséllyel beleszeretsz valakibe.
2020. okt. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Hát próbálok majd sittre meg hajléktalanszállóra látogatni, de nem tudom hogy érted, hogy "mennyiséggel ugorjak neki a helyzetnek".
2020. okt. 27. 01:19
 7/48 anonim ***** válasza:
84%
Te amúgy troll vagy, akadékos vagy szimplán értetlen?
2020. okt. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Mérnökinfó kar, vegyészek, fizikusok, szakmunkások, nem kell rögtön a börtönnel kezdeni. Ha több srácot ismersz meg, akkor nagyobb eséllyel találsz valakit, aki megtetszik közülük. Ha ismersz három ilyen srácot, akik mind idióták, akkor nem fog működni...
2020. okt. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Azt hiszem inkább éretlen, sajnálom, hogy visszakérdeztem. Azt hiszem csak arra gondoltál, hogy "mennyiséget keressem" de hirtelen azt hittem, hogy mást is értesz a nekiugrós dolog alatt.
2020. okt. 27. 01:26
 10/48 anonim ***** válasza:
80%
Úgy, hogy mindenek előtt felhagysz az ilyen Puzsér-féle primitív taplók nézésével.
2020. okt. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!