Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az olyan lányok mint Andrásfal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan lányok mint Andrásfalvy Mirjam az Arte Via YT csatorna blogerre valóban ezért várnak a házasságig a szexualitással?

Figyelt kérdés

Nagyon szép nő. Szűz és ki is fejti több videóban hogy miért. Szerintem kicsit már túlmisztifikálja a nagy Ő-re való várakozást és kicsit már betegesen vágyik egy olyasvalakire akit még nem ismer. Az én elméletem alapján viszont ez az egész nem több, mint egy keresztényi hittel átkötött maszlag. Hogy miért? Szerintem ha már ennyit vár az Igazira, akkor minden bizonnyal az csakis egy 10 / 10-es hiperalfa lehet, akinek az anyagi lehetőségei kimeríthetetlenek. Ez a nő legalább a testi tisztaságát tudná adni mindazért, amiket a leendő csávótól elvár. Elég egyértelmű, hogy nem egy olyan pasas lesz a kiválasztott, aki kényszerűségből maradt szűz, kimondom: a balféksége miatt. Neeem. A tét itt jóval nagyobb. Szerintem azért is akarná váratni a nászéjszakáig a pasast mert addigra be lenne biztosítva és a jólét garantált lenne. A szex szerintem neki csak egy sokadlagos dolog. Egyáltalán nem tölt be fontos szerepet az életében, csak hát ugye ezzel meg lehet fogni majd a hiperalfát, aki pompás életet tud biztosítani és mindig a kedvében jár. :) Az egész egy maszlag, amiket a videókban összehord a szerelemről. Szerintem annyira nem lenne csalódott ha a férfi mégse lenne szűz. Itt is igazából az anyagi javak miatt megy a játszma.



32F


2020. okt. 29. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Máskor meg azért őrjöngtök mert minden nő kva, mert lefekszik az összes pasival csak veletek nem. Most pedig ha egy nő szűz akkor csak a pénzes nagy Ő miatt az. 😀


Vicc kategória.

2020. okt. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
Ő nem...L?
2020. okt. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Nos, látom nem sikerült nagy botrányt kavarni ezzel a kérdéssel, szóval az incel hőbölgés egyre kevesebb embert mozgat meg. Ciki.
2020. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
"Az én elméletem alapján viszont ez az egész nem több, mint egy keresztényi hittel átkötött maszlag." Tehát támogatókat, egyetértőket keresel az agymenésedhez?
2020. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem felesleges mindenféle gusztustalanságot belemagyarázni abba, hogy valaki tisztán akar házasságot. :)
2020. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Valláskárosult, nem hiperalfát keres.
2020. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"Valláskárosult, nem hiperalfát keres."


Mindketto igaz. Vallaskarosult, de valoszinuleg elfogadna ha a nagy O nem lenne az es nem lenne szuz. O egy 10 / 10-es alfanak tartogatja magat akivel orrba-szajba dughat es aztan el lesz tartva anyagilag. Egyre furfangosabbak a nok!

2020. okt. 29. 18:51
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Ma már a nők is meg tudják keresni a saját pénzüket. Furcsa, de igaz. Az viszont lehet, hogy aszexuális.
2020. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"Ma már a nők is meg tudják keresni a saját pénzüket."


Klise. :) Ugyanmar miert tartogatna magat??? :D Penz, penz, penz. Ilyet csak az a pasas kapja meg akinek a vagyona vegtelen. :)

2020. okt. 29. 19:03
 10/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
Megint egy értelmetlen keresés az előzményeimben. Kösz, Bro!
2020. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!