Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb férfi profi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi profi vagy félprofi sportolónak miért van valami szexuális kattanása vagy fétise?

Figyelt kérdés
Elnyomott vágyak, vagy itt jön ki az, hogy egyébként meg nagyon rendesek, keretek közé vannak szorítva és így elnyomottabnak érzik magukat. Kapcsolatra lehet, hogy képesek lennének, de legtöbbjük alkalmi kapcsolatot keres, vagy csoportosat vagy valami spec fétise van.

2020. okt. 29. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan ez az infó?
2020. okt. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Élsportoló-feleség vagyok. Megerősítem, hogy nem átlagos a szexuális életünk.
2020. okt. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Hol végezték el ezt a vizsgálatot vagy felmérést aminek végén erre az objektív következtetésre jutott a tudományos elit? Vagy ez csak egy saját teóriád mindenféle alátámasztás nélkül?


Honnan ez az elmélet? És mitől különb egy ilyen elmélet a "férfitöbblettől", "a zsidók terjesztik a pestist" (középkori "okosság") meg a többi hülyeségtől? Vagy ez egy ilyen lejáratása a sportolóknak? Igen, sokuk a sportban éli ki magát, mert keményebben hat a hormonrendszerükre, mint a sima szex, a győzelem nagyobb eufória sokuknak, mint a szex. Sokáig nem értettem azokat a röhejes gólörömöket meg vidámkodásokat az győztesektől, de valami ilyesmi lehet. Meg van egy réteg akik szétcseszik a libidójukat a doppingszerekkel.


De ez a "sportolók beteg fétises emberek", általánosítás nem igazán működik és megreked a "a focisták melegek és egymást tolják az öltözőben (a feleségeik pedig csak látszatnak kellenek)" nagyokosság mondások szintjén.

2020. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem degradálni akartam, csupán nekem ez a tapasztalatom.
2020. okt. 29. 22:29
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

4.


Mennyi sportolóval jártál, ezek milyen szinten voltak profik? (Sajnos azt kell mondanom, hogy az ilyen "Tyúkpuszta SC" tagjai nem igazán számítanak félprofiknak sem, csak sima hobbi-sportolóknak). Én például sakkoztam régen, több versenyt nyertem, a városi csapattal együtt mentem más városok játékosai ellen - de nem érzem magam se félprofinak, se sportolónak.)


És milyen sportág tagjai voltak, hol és hogyan tűnt fel ez neked? Azt írtad tapasztalatod, így érdekelne a dolog, hátha újat tanulok.

2020. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nemtől függő dolog. Egyéne válogatja, mennyire hűséges vagy milyen komolyat akar. Akár sportoló, akár cukrász, akár bármi. TALÁN azért kereshetnek több alkalmi kapcsolatot, mert az életvitelük olyan. Például egy élsportoló rengeteget utazik, a távkapcsolat pedig sokaknál nem jöhet szóba. Valódi élsportoló életformával kb. lehetetlen hosszabb távú kapcsolat, kivéve talán, ha a párja is hasonlóan sportoló. De "átlagember" nem fogja bírni a sok utazást vagy a "főzz magadnak, mert nekem most 1 hétig még fűszer sem mehet a húsra a diétámban" dolgokat.
2020. okt. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van is ilyen, akkor talán azért, mert ők érzik a tudásukat, erejüket, és pont, hogy a fétisükkel kompenzálni szeretnék ezt a dolgot, tehát hogy ezzel alárendelődnek, míg a hétköznapi életben inkább dominánsak a sportjukkal.
2020. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azert az valoszinusitheto h profi sportolokban magasabb a teszto, es az kihozhat allat dolgokat.
2020. okt. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
7-es van abban valami amit mondasz. Hétköznapi életben domináns vagyok, igaz nem profi sportoló, de azért egy 20 éves sport múlt van mögöttem, jó nagy egzisztenciával, irányítással a kezemben, de egy erőskezű szexuális domina jól jönne néha.
2020. okt. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert nekik telik rá. A melós Józsinak meg nem. :(
2020. okt. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!