Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz elhinni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz elhinni, hogy incelként NEM gyűlölöm a nőket?

Figyelt kérdés

Incel vagyok. Társkeresés terén rendkívül sikertelen, gyakorlatilag egy nagy nulla. A szótárban pl én vagyok az illusztráció a nímand szó mellett, annyira nincs sikerem a nők terén.


De ettől függetlenül nem gyűlölöm egyáltalán a nőket. Rengeteg női barátom is van (talán a barátaim többsége nő), akikkel nagyon jól kijövök. Egyáltalán nincs bajom úgy en-bloc a nőkkel. Én mindig egyéneket és viselkedéseket ítélek el, pl nem szeretem azokat akik hazudnak nekem, függetlenül attól, hogy az illető nő vagy férfi. De kollektívan sosem ítélek el egy csoportot, azaz nem ítélem el kollektíve egyáltalán a nőket. Tisztában vagyok vele, hogy vannak rendes meg kevésbé rendes nők is.

De nem utálok kollektíve senkit.


Nem értem miért nevez itt mindenki automatikusan nőgyűlölőnek csak azért mert incel vagyok?

Ennyire hihetetlen elhinni, hogy incelként nem gyűlölöm a nőket?



2020. okt. 30. 18:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Mert nem vagy incel. Te egy ezek szerint normális felfogású egyedülálló férfi vagy.
2020. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
87%
Én az incel szót nem arra a típusú emberre használom, amilyen te vagy. Te normálisnak tűnsz a leírás alapján. Az incel nem itt kezdődik.
2020. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Incel vagyok.

Incel = INvoluntary CELibate (önkéntelen cölibátusban élő).

Azaz szeretnék szexelni, de sosem jön össze. Tehát incel vagyok.

De ettől függetlenül eszem ágában sincs gyűlölni a nőket, mert tudom, hogy ez kizárólag az én hibám.

2020. okt. 30. 18:39
 4/34 anonim ***** válasza:

Szeretettel:

[link]

2020. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
8%

Te nem incel vagy, hanem AFC


A PUA szlengben ez utóbbi mozaikszó azt jelenti, hogy "átlagos frusztrált csávó".

2020. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
87%
Az incel szó jelentésében ugyan nincs benne a nőgyűlölet, de az inceloldalak, blogok már fröcsögnek tőle. Úgyhogy nem gondolnám, hogy közéjük tartozol.
2020. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
66%
#5-ös meghozta a következő szánalmas kategóriát, és nekik már szengjük is van, meg mozaik szavaik.. parádé
2020. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%

Attól hogy fiatal vagy és demokrata, még nem vagy fideszes. :)


Szóval egyetértek az előttem szólókkal, nem vagy incel. Bár nem vagy túl okos sem sajnos.

2020. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
0%
De gyűlölöd, minden nőknél sikertelen férfi gyűlöli őket éppen a sikertelensége okán.
2020. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

#6


Igen, de akkor ha ti kollektíve elítéltek mindent incel, mert nőgyűlölő, akkor az ugyanolyan mint amikor azok a blogok kollektíve elítélnek minden egyes nőt.

2020. okt. 30. 18:48
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!