Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismertétek, találtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismertétek, találtátok meg a párotokat, partnereteket, illetve hogyan nem?

Figyelt kérdés
Várnám a történeteket, mindkét oldalról. Tehát aki megtalálta az igazit, és azoktól is akik nem, akik képtelenek találni valakit (forever alone-ok, incels-ek, stb)

2020. okt. 31. 01:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt találtunk egymásra
2020. okt. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Egy nemzetközi rendezvényen ahova mindketten - más más országból - önkénteskedni mentünk.
2020. okt. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ioooooo - viszonylag normális volt a srác, de egyikünknek sem volt tapasztalata, így végül jól el lett szúrva a dolog.

OkCupid.com - Innen lett egy nárcisztikus élettársam egy évig, szóval aki nőként ott akar ismerkedni, vigyázzon vele, még mindig fent van!

Tinder - 3 hónapos kapcsolat. Én jóval hosszabb időre számítottam, ráadásul pont úgy lett vége, mint az előzőnek, pedig mondtam a páromnak, hogy egyszer már ez így megtörtént, és nem akarom újra átélni.

Tinder megint(?) - Mivel abszolút nincs társaságom, kénytelen vagyok továbbra is itt ismerkedni, de furábbnál furább emberek vannak fent, meg kell hagyni, egy idő után már a rózsaszín szemüveggel együtt ez is leesik :D

2020. okt. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
#1 Van ilyen? Itt alakulnak kapcsolatok? Össze is házasodtatok?
2020. okt. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Nekem is volt innen, mi olyan meglepő ebben?
2020. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok, összefogunk igen.

Nem az határozza meg az embert, hogy hol ismered meg.

2020. okt. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!