Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is ezt a két végletet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ezt a két végletet tapasztalja ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Amikor próbálok valakivel ismerkedni, általában két véglettel találkozom kommunikációt tekintve.

Egyik, az illető ír 4-6 üzenetet, mire el tudom olvasni. Rosszabb esetben ezután jön a sértődés és a számonkérés, amiért nem reagáltam, csak késő este. Pedig akikkel eljutok idáig, tudják, hogy változó a munkaidőm, közben nem nagyon van lehetőségem válaszolni, csak ha már otthon vagyok.

Másik, az emberke random nem válaszol még akkor sem, ha kérdeztem tőle legutóbb, 1-2-3 napra eltűnik, és ez szerintük normális. Volt már olyan, aki efféle hetekig tartó "beszélgetés" meg néhány találkozó után közölte, hogy szeret. Megkaptam már azt is valakitől, hogy (ugyan nem jelentkezik), de gondol rám. (Akkor miért nem érdekli napokig, mi van velem?) Mint fent utaltam rá, valamikor nekem is kevés a szabadidőm, de a legkaotikusabb napokon is rá tudok szánni a másikra negyed órát, legalább, hogy váltsunk néhány mondatot. Képtelen vagyok megérteni, másoknak ez miért nem megy, miért nehéz elővenni a telefont és leírni 3 mondatot ha állítólag kölcsönös az érdeklődés. 1-1 nap időnként elfogadható, de amikor a fél hét így megy el, hogy semmi infó... Személyesen ismét minden rendben, jól érezzük magunkat, így főleg nem tudom ezt hova tenni.

Félreértés ne essék, én is ugyanúgy keresem a másikat, nem arra várok, hogy ő tegye meg. Csak amikor a 3-4. eset, hogy én írtam, kérdésre nem válaszolt, továbbra nem szeretnék bohócot csinálni magamból.

Szerintetek melyik véglet a "kisebbik rossz"?

Kérdezem, aki ugyanezt csinálja, hogy napokra eltűnik, nem válaszol, aztán mintha semmi sem történt volna, előkerül, miért? Nem támadásként, csak szeretném megérteni ezt a gondolkodást, talán sikerül.


22/L



2020. nov. 1. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megnezik de nem is irnak vissza, soha tobbe.

Es nem egy hanem sok ember, es vegul egyedül marad az ember...

2020. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Mivel te vagy a lany, ezert neked azt kell elerned, hogy a ferfi erdeklodjon jobban, "vadasszon". Ha te tul erdeklodo vagy fele, akkor nem vagy erdekes. Pontosan azert tunik el 1-1 pasi napokra, mert van meg boven csajszi akik epp erdekesebbek mint te. Az ilyenekkel ne foglalkozz, ha ugy erzed nem erdekled elegge akkor kuka. Sajnos netes iamerkedesnel muszaly "konyortelennek" lenni, mert rengeteg idot fektetnel bele feleslegesen.

27/L

2020. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen van, aki eltűnik napokra, ilyenkor nem érdekled annyira, nem te vagy élete nője, de azért szimpi vagy neki, fenn akarja tartani a kapcsolatot valamilyen szinten..
2020. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 A legszebb, hogy aki jelenleg műveli a 2. verziót, személyesen ismerkedtünk meg, és elég sokára jutottunk el idáig, mert valahogy mindig elkerültük egymást.

Az a baj, hogy nem tudom játszani az elérhetetlent, ha valaki igazán megfog. Nem lógok a nyakán senkinek, mert én is utálom ha nekem nem adnak teret. Viszont nem szokásom színlelni, hogy a másik nem érdekel különösebben. Akire valóban úgy tekintek több idő után, hogy lesz, ami lesz, olyannal nem is akarok kapcsolatot, sőt, amikor erre rájövök, tisztázom vele, hogy hanyagoljuk.

2020. nov. 1. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kis kérdező.

Én mindenben igazat adok neked.

Ezeket a dolgokat én sem tudom megérteni.

Ha én levelet, üzenetet várok valakitől, 15-20 percenként nézem a telefonom. Még ha dolgozok akkor is. Ellehet menni WC.-re, cigi szünet,ebéd szünet, stb.

Én sem értem meg azt, hogy ha valakit érdeklek, miért csak

6-7 óra múlva ír, vagy esetleg csak másnap. Mert van ilyen is.


Én is ezeken a dolgokon szoktam kiakadni. Van olyan, hogy abszolút tényleg nem érek rá, de akkor is eldobok egy mondatot, pl azt,hogy 3 óra múlva jelentkezem.Vagy valamit bármit. Hogy tudjon az a szerencsétlen rólam valamit.

Ez így szerintem rendben van, de sokan nem érzik ennek a súlyát.

Sajnos nem vagyunk egyformák. 😪

2020. nov. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!