Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Lényeg a következő. Összeismerkedtem egy lánnyal, aki szó szerint lenyugozott. Nagyon jól elbeszélgettünk, rengeteg dologban hasonló az érdeklődésünk. Egy munkahelyen dolgozunk, de nem közös területen viszont napjába többször látjuk egymást, mosoly általában meg van mindig.

Visszahallottam hogy ő is szimpatikusnak talál , illetve külsőleg sem vagyok neki közömbös. Viszont csak akkor tudok vele beszélgetni, ha épp egy helyen dolgozunk (néha megesik).


Én mindig is a személyes beszélgetés híve voltam az ismerkedési szakasz elején, viszont úgy érzem, hogy ebben a szituációban lehet jobban haladnek ha ráírnék, viszont fogalmam sincs hogy mit. Még annyiszor nem beszéltünk személyesen, hogy csak úgy rá írjak kamu ok nelkul.


2020. nov. 1. 21:29
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
Közös kv, evéd, cigiszünet?
2020. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
*ebéd
2020. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sem. Régen egyszerre volt szünetünk de akkor meg nem ismertem csak látásból.
2020. nov. 1. 21:32
 4/11 A kérdező kommentje:
Nálunk csak szünetben lehet ezeket a dolgokat csinálni. (Gyár)
2020. nov. 1. 21:33
 5/11 Noren1989 ***** válasza:
Akkor hívd el egy kv-ra, teàra, valamire.
2020. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen ezt tervezem, de személyesen. Pont ez a bajom, hogy fogalmam sincs mikor lenne lehetőségem odamenni kicsit hosszadalmasabban beszelgetni, majd ha úgy érzem van értelme elhívni valahova. Most csak úgy spontán(még) nem írok rá hogy szia van e kedved meginni egy kávét vagy akármi. Ha kicsit többet beszélnék vele, akkor nem lenne bajom hogy neten keresem. Kissé töketlennek érzem jelenleg magam.
2020. nov. 1. 21:39
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen gyárban dolgozol ha szabad megkérdezni?


Ha néha egymás mellé keveredtek, olyankor mindig éreztesd vele, hogy tetszik neked.

Ezután már bőven van indokod ráírni, és akár kezdheted is azzal, hogy elhívod valahova, kávézni, sütizni, kajálni, akármi, hogy ott tudjatok beszélgetni/ismerkedni.

Ha ő is szimpatizál veled, akkor igent fog mondani.

23N

2020. nov. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Sehogy:)
2020. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sztem irjal ra, ugy hamarabb lesz vmi a dologbol
2020. nov. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"munka után ha van kedved elmenni velem ide meg ide"... Stb.
2020. nov. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!