Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes társkeresésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresésnél miért akarja minden áron hallani a hangom, a férfi és videó chatelni?

Figyelt kérdés
Amikor még csak pár hete levelezek valakivel... Miért akarja minden áron hallani a hangom? Már idegesítő amit kér. Állandóan ezzel piszkál, hogy küldjek neki hang üzenetet... Miért nem jó a chat?!
2020. nov. 2. 21:23
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Egy pasival levelezek pár hete. Összeismerkedtünk. Állandóan azt akarja hogy küldjek neki hang üzenetet. Úgylátszik most megsértődött egy picit mert nem küldtem és csiga lassan reagál.

Igazság szerint tök vacak a hangom, és élőben jobban szeretek beszélgetni, sőt kimondottan utálok telefonálgatni, ilyesmi... Miért kell ezt?! Miért erőlteti ennyire?!

2020. nov. 2. 21:26
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Mièrt nem hallhatja a hangod? Mièrt vagy ezen ennyire kiakadva? Nem maszturbálós meztelen videót kèrt, csak hogy beszèljetek telefonon. Tudod az online ismerkedèsnek is vannak lèpèsei-fokozatai pl chat -video/telefonhívás-szemèlyes találkozó. Ha nem vagy hajlandó egyről a kettőre lèpni ès egy ilyenen kiakadsz akkor nem is akarod igazán.
2020. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
83%
Miért kell hetekig levelezni? Találkozzatok már baszki. Akkor meg pláne ha élőben jobban szeretsz beszélgetni.
2020. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha pár hete leveleztek, akár a találkozás is aktuális lehetne. Miért pont a hangodat takargatod, tudod, hogy teljesen mást hall a másik, mint amit te hallasz?
2020. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy vacak? Ugye tudod, hogy te máskèppen hallod a hangod, mint mások..? Ès hogy neked idegesítő az nem azt jelenti, hogy a pasinak is az lesz. Èn sem szeretem pl a saját hangom, de a pasim meg odavan èrte. Mikor először beszèltünk telefonon (mi is online ismerkedtünk meg) azt mondta, felőle akár a kvantumfizikáról is beszèlhetek, mindegy miről, csak hallja a hangom.
2020. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nagyon nem jó hangom van, nem igazán nőies hogy így fogalmazzak. És attól tartok elriasztanám őt.
2020. nov. 2. 21:36
 7/22 anonim ***** válasza:
56%

Akkor meg mindkettőtöknek jobb, ha minél előbb kiderül, hogy nem tetszik neki, és nem vesztegetitek az időtöket, energiátokat.

Őszintén szólva sosem jutott eszembe, hogy akárkinek a beszédhangja ekkora jelentőséggel bír.Szerintem a kérése normális.. és azt is érezheti az elutasításodból, hogy a chatnél nem lehet tovább lépni veled a valóság felé, mert nem akarsz.

2020. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

6. Nőies alatt a magas, vèkonyka selymes hangot èrted? Mert nekem pl nem ilyen, hanem kicsit mèlyebb (a pasim szerint erotikus, búgó hangom van) de ez sok más fèrfinak is bejön a tapasztalatom alapján.


(5,2 voltam)

2020. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen elég mély a hangom és utálom
2020. nov. 2. 22:02
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Na. Nekem is az. Ès én is utáltam, amèg nem jöttem rá, hogy sok pasit ez kifejezetten izgat.
2020. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!