Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden társkeresőn ugyanaz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden társkeresőn ugyanaz a felállás, hogy sminkelt gyönyörű nők keresik a jó pasikat, és javarészt a kicsit béna pasik meg utolsó szalmaszálként vannak fenn?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem feltétlenül. Sok lúzer van az igaz, de vannak normálisak is. Meg persze sok egoista bunkó, de egy kis kommunikációval kiderül minden...
2020. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
96%
A gyönyörű nők ugyanolyan bénák, csak rajtuk látványosan nagyobbat dob a smink/filter. A baj ott van hogy ehhez a kreált szinthez pozicionálják be magukat. Amúgy az értelmes, szép nők is ugyanezt a platformot használják, csak fusd le mindenkivel ugyanazt az ismerkedős karikát, úgy hogy közben tudod hogy Ők is legalább 10 másik szálon ismerkednek. A szűk keresztmetszet szerintem ott van, hogy van néhány "jópasi", aki mind egzisztenciában, mind külsőre kivételes és az összes jó vagy annak tűnő lány vele szeretne megismerkedni. Az átlagos pasik meg igen, utolsó szalmaszálként reménykednek. Kérdező, amúgy fiú vagy lány vagy?
2020. nov. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Én eddig csak töketlen hülyéket láttam. Mondjuk három nap után töröltem magam mindenhonnan, olyan gázosak ezek a helyek.

19L

2020. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1: De amúgy ugyanaz a probléma nálam is, mint a pasiknál

Hogy a normálisak nem írnak vissza, mert nem vagyok extra szép, pedig állítólag nem vagyok ronda, csak ilyen írástudatlan emberektől jönnek a levelek...

2:Én lány vagyok. :) Jaja. Annyiszor mesélték már, hogy ezek a "menő csajok" kipakolják magukat a netre, aztán ha találkozóra kerülne a sor, lemondják, de nem azért, mert nem tetszik a srác, hanem mert full beszariak. Vagy azért érzik magukat valakinek, mert 500 Kolompár Rómeó írogat nekik a Facebookon, hogy szépek.

3:igen, olyan mintha egy katalógusból válogatnál...

2020. nov. 3. 11:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#3

mert a lányok sokkal jobbak? mindkét oldalon lehet találni ilyet is és olyat is!

2020. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#4

van nekem is ilyen lány ismerősöm, akinek naponta több száz Lakatos Márlonbrándó irogatja, hogy mennyire jól néz ki...

2020. nov. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5: a lányok nem írnak vissza kb. senkinek, úgy hallottam

Állítólag a lányok közül is csak sminkelt playboy lányok vannak meg egy pár ronda és taszító.

2020. nov. 3. 11:49
 8/13 A kérdező kommentje:

4: én ismerek olyat is, aki 24 évesen még szűz, mindennap kipakolja magát a Facebookra, szőke haj, műszempilla, my77-es kurvás ruhák és minden képét 300 lakatos márió lájkolja

ha ír neki valaki akkor visszaír, hogy "nem vagy az esetem szia"

18 évesen kiiratkozott a suliból, azóta nem jár sehova, nem dolgozik sehol, internet rab...

és történeteket talál ki, hogy kik voltak a pasijai, hogy keféltek stb. de ha megkérdezed azokat a pasikat, ők erről semmit se tudnak

2020. nov. 3. 11:56
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, majd' minden társkeresőn ugyanaz a helyzet. A nők - pláne a jó csajok - kapnak naponta x db levelet. Ezek többsége fantáziátlan körlevél, bunkó beszólás, vagy éppen olyan pasitól jön akit a hátuk közepére sem kívánnának. A sok száz bejövő levélből meg kiválasztják azt aki nekik a legszimpatikusabb, egy idő múlva már idejük, kedvük sem lesz a nem szimpatikusaknak visszaírni mert órákig tartana egy "szia nem vagy az esetem"-et is megírni napi 100 helyre.

Tanács: ha nem tartod magad alfának akkor ne a bombanőkre mozdulj (mert az alfák is rájuk hajtanak és közülük választanak - te is ezt tennéd, a legjobbat választanád), kerüld a sablonosságot, ne a szexet akard elsőre.

2020. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szomorú
2020. nov. 3. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!