Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok még társat, ha 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok még társat, ha 23 éves szűz 95 kg-os nő vagyok?

Figyelt kérdés

Még csók sem volt soha.

Zárkózott, szerény és félős típus vagyok.

Nincsenek barátaim, sose jártam bulizni a munkahelyemen meg nem tudok ismerkedni.



2020. nov. 3. 13:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
68%
ha van önbizalmad, akkor igen
2020. nov. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
A helyzet azért nehéz, mert nekem a vékony srácok jönnek be.
2020. nov. 3. 13:19
 3/37 anonim ***** válasza:
90%
simán, szeretem a hozzád hasonló lányokat...
2020. nov. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
52%

Sok vékony srácot ismerek, akiknek meg a dundi csajok jönnek be

Egy haverom most vett feleségül egy mangalicát, aki bőven 120 kiló fölött van, a srác meg tán még 70 kiló sincs

2020. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Szomorú vagyok olyankor, amikor azt érzem, hogy a testalkatom miatt nem tetszem sokszor. Amit meg tudok érteni, hogy mindenkinek van egy ízlése, de egyszerűen fáj.....
2020. nov. 3. 13:23
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok:

régen nagyon vékony voltam és volt kb hasonló alkatú barátnőm, mint te

a részéről volt megjegyzés, hogy furán nézhetünk ki kívülről, mert én ilyen vékony vagyok ő meg hát eléggé telt volt

én imádtam a husis alkatát, nem emiatt mentünk szét

2020. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
soha nem tetszettél még senkinek?
2020. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
98%
Kedves 4es! Érteni a lényeget de a jelző amit használsz elég erős kifejezés erre a kérdésre válaszolva.
2020. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

7: éhezéssel lefogytam 28 kilót egy pár éve, akkor voltak udvarlók, de nem tudtam lelkileg megnyílni, mert tudtam, hogy vissza fog jönni a túlsúly

Így kövéren kikerül a férfiak tekintete

2020. nov. 3. 13:31
 10/37 anonim ***** válasza:
91%
Te tudsz változtatni, ha nem érzed jól magad, akkor állj neki fogyózni, de ha harmóniában vagy a testeddel, akkor ez nem akadálya a pár találásnak. A zárkózottság, félősség és a szociális kapcsolatok hiánya sokkal inkább probléma. Az interneten való ismerkedés sokkal több buktatót rejt, mintha társaságban ismerkednél, de ettől függetlenül próbálkozhatsz, csak ne higgy a szép szavaknak, csak ha tettek is követik. Ne akarj hónapokig levelezni, inkább randizz, hogy kiderüljön valóban van -e szimpátia, és ne hagyd senkinek, hogy sürgessen, olyat akarjon, amire nem állsz készen.
2020. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!