Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Húgomról lenne szó,szerintetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócska1 kérdése:

Húgomról lenne szó,szerintetetek ez célravezető?

Figyelt kérdés
húgomat sok csalódás érte,mostanában nem keres társat,nem is próbálkozik. jó ötlet ha mondogatom neki hogy pld barátnőm randizik,holnap már házibuliba megy a barátjával stb? hátha kedvet kap?

2020. nov. 6. 17:11
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem, hagyd, hogy kinyíljon neked, hogy esetleg tudjon ő mesélni, ha szeretne. Kérdezd, hogy jól van-e. Ha esetleg túl bezárkózó lenne x idő után is, akkor érdemes picit "zargatni". Egyébként meg szerintem, ha nem nyomulósan, orrolóan mondja az ember, és nem szajkózva, hanem amikor alkalom nyílik rá ritkán, hogy ideje próbálkozni, felsorol (nem porszívóügynökként) egy csomó jó tulajdonságát a kapcsolatnak, és biztatja a másikat, hogy ő is "képes rá", hasznos is lehet... Nem kell feltétlen mindig ezt a "hagyd az ő dolga" bele ne avatkozz stílust követni... Hiszen a saját testvére, jó hogy aggódik érte, szeretné ha minden rendben menne. Csak az időzítés és a "nyomulás" erőssége nem mindegy. Illetve, hogy tényleg ne legyen hasonlítgatás.
2020. nov. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
utolsó,köszönöm. majd próbálkozom..
2020. nov. 17. 18:05
 23/34 anonim ***** válasza:
42%
Gondoltam, hogy le leszek pontozva, ebben a nemtörődöm, senki életébe ne szóljunk bele (mert az már némi felelősséggel jár) világban, de érintettként írom, néha jó az, ha kicsit megpiszkálnak az elkényelmesedett sártengerben, szövegértés a lepontozóknak: Nem arra gondolok, hogy kivonszolnak anélkül, hogy akarnám.... !
2020. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
lassan két éve hgy nem próbálkozik
2020. nov. 17. 18:23
 25/34 anonim ***** válasza:
82%

Ezzel csak azt éred el, hogy frusztrált lesz, aztán egy idő után ha sokat mondogatnád neki belefásul majd utána már hiába próbálkoznál le szarja.


Ha segíteni akarsz a húgodnak akkor nem szekálod, hanem hagyod hogy élje az életét, maximum meghívod különböző szabadidős programokra, ahol nyit aztán nagyobb eséllyel talál magának társat.

2020. nov. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, mit fáj neked hogy nincsen pasija?

Nem halálosan mindegy neked, hogy van-e pasija vagy nincs? Csak azért mert TE nem bírsz élni egy pasi nélkül, nem mindenki olyan mint te.

Hagyd békén a hugodat és keress valaki mást akinek a bugyijában vájkálhatsz.

2020. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó előtti. az a baj hogy nem igazán járunk sehová. "kedves" utolsó: talán fáj látni hogy szeretne ő már kapcsolatot még ha nem is vallja be..
2020. nov. 18. 13:31
 28/34 anonim ***** válasza:
71%

#27: De ha 37 évesen nem jár pszichológushoz sem meg semmi, akkor valószínűleg pillanatnyilag ha nem is teljesen boldog, de kielégítő az élete.


De már az is nagyon durva, hogy a húgodról van szó és nem tudjátok megbeszélni egymással, hogy mi miatt nem keres senkit.


Az eddigi exeivel mi volt a helyzet? Ismerted őket? Lehet, hogy valamelyik értelmesebbikkel kellene beszélned, hátha többet megtudsz, ha a húgod nem nyílik meg neked.

2020. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
szia. sajnos a húgom ilyen,nem nagyon beszél az ilyen dolgairól. ismertem az exeit,és hát sajnos mind csak kihasználta :( szerintem belefáradt a sok csalódásba már
2020. nov. 19. 08:40
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha minden férfi kihasznál valakit, ott a valakivel is súlyos problémák vannak, hiszen valamiért ő választotta, maradt együtt ezekkel a férfiakkal. Nem szabad minden kapcsolatban bűnbakon keresni, fel kell vállalni a felelősséget, hibákat és tanulni belőle.


Szerintem se szekáld a húgod, támogatásra van szüksége, nem provokálásra.

2020. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!