Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan nő egyáltalán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan nő egyáltalán, aki csak úgy random szereti a szexet (nem k.rva) és nem csak olyannal hajlandó csinálni, aki később a gyerekei apja lenne? Olvastam többször is olyat, hogy egyéjszakásra is csak olyannal hajlandó lefeküdni, aki akár a ...

Figyelt kérdés
akár a gyerekei apja lehetne, pedig pontosan tudják, hogy az adott jópasik 99%-a aki ilyen egyéjszakás típus, hogy csak szexre megy és másnap már meg sem akarja ismerni az adott nőt. És sokszor hallottam, hogy azért ment bele az adott nő rögtön első este (már ez eléggé gusztustalan a szememben), hogy egyszer hátha a párja lesz, pedig szíve mélyén tudja, hogy soha de soha nem lesz az. Mégis belemegy...Tehát van olyan, hogy csak azért szexel, mert csak vonzódik a pasihoz, de nem akar majd vele családot?
2020. nov. 8. 14:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Igen, van olyan.
2020. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
3%
A nők családot attól akadnak akit 10-15 ével azelőtt luzernak tartottak.
2020. nov. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Van. Három férfi van most a listámon, de abból csak egyet tudnék kapcsolatként elképzelni. Másik csak simán izgatja a fantáziámat, harmadiknak pedig a személye is megfogott valamelyest, de főként szexuálisan vonz.
2020. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
"aki csak úgy random szereti a szexet (nem k.rva)" A prostituáltak nem szeretik a szexet, pénzért csinálják. Ha meg egy nő élvezetből csinálja, az nem k...va. Írom ezt úgy, hogy 11 éve monogám vagyok.
2020. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a szexből védekezés mellett is lehet gyerek. Ezt kéne végre feldolgozni.
2020. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ja, de kevés, gumi+fogamzásgátló/hüvelyben felszívódó tabletták/ + külső orgazmus (nem a hüvelybe). Ez a 3-as így elég erős már, pici az esély. Vagyis nekem volt 4 párom évekig így ezekkel és soha nem volt baj.
2020. nov. 8. 15:06
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Értelmezési probléma. A "gyerekei apja lehetne" genetikailag értendő, szexuálisan vonzódik a férfihez, még ha tele van az illető olyan negatív tulajdonságokkal is, amik miatt a nő sem akarna tőle semmit, még akkor sem, ha a férfi hős szerelmes lenne.


Balekot meg utólag fog találni, aki felneveli az alfa férfi gyerekeit és talán cserébe ő is szaporodhat. Aminek a továbbiakban az lesz az értelme, hogy a béta gének is tovább öröklődnek. A balekságra hajlamosító tulajdonságokkal. Így örökké megmarad ez a körforgás.

2020. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem mindenki szedhet bogyót, másrészt qrvára ki vagyok segítve, hogy kevesen esnek így teherbe, ha pont én lennék az egyik balszerencsés.
2020. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ennyire peches csak nem vagy 8-as... Vagy ne szexelj, elvileg az 100%-os védettséget nyújt. :D
2020. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9-es: nem is szexelek, tényleg csak az biztos.
2020. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!