Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A senkinek se kellő, randa,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A senkinek se kellő, randa, debella vagy hisztérikus nőket miért nem nevezik életképtelen lúzernak mint az egyedülálló férfiakat?

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 16:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Te nem olvasol gyakorit? Annak nevezik és jól ki is nevetik őket.
2020. nov. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De olvasok. Itt az ilyen nőket ajnarozzák, hogy ogaza is van, jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban - mintha az ő döntésük lenne a magány, nem pedig a nívótlanságuk folyománya.
2020. nov. 8. 16:50
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Attól, hogy ők szerencsétlenek, te nem leszel kevésbé nyomorult kis lúzer, ne izgulj.
2020. nov. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
A csúnyaság mióta nívótlanság? Az egyszerűen adottság, hacsak le nem rontja végkép egy ápolatlansággal, igénytelenséggel is valaki.
2020. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem az egyedülállókat lúzerezik itt le, hanem a rinya janikat.
2020. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Látom, elevenedbe talált a kérdés.
2020. nov. 8. 16:53
 7/22 A kérdező kommentje:
5 és a sok "nincsegyrendespasi" siratóasszony miért csak empátiát kap akkor?
2020. nov. 8. 16:54
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
#7: linkelj erre példát innen a fórumról, légy szíves.
2020. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

Én is mondom, hogy nincs rendes pasi, de nem mondok olyat, hogy járna nekem a legszebb, hogy megbsszon; nem mondok olyat, hogy a szép nő buta, rondaként csak én vagyok kedvesrendes; nem mondok olyat, hogy még jó, hogy elváltál, biztos a szép nő kellett, bezzeg a ronda megbecsült volna; és nem vagyok fenn fórumokon, hogy naponta toljam, hogy 30 felett lefőtt a férfiaknak a kávé, utálom őket, miért nem jön össze velem senki. Egyszerűen csak nem keresek párt.


Ahogy krokodilt sem akarok örökbefogadni, és nem fogok csak arról beszélni, hogy mennyire utálom a krokodilokat.

2020. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

"5 és a sok "nincsegyrendespasi" siratóasszony miért csak empátiát kap akkor?"


Ők fényévekre lemaradva kullognak a incel ámokfutás mögött.

2020. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!