Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van, hogy a nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a nőknél teljesen lényegtelen a belső, maximum ápolt legyen a csaj, a férfiaknál meg a belső annyira fontos, hogy ha nem vagy adonisz, csak azzal vagy nagyon sok pénzzel tudsz csak kompenzálni?

Figyelt kérdés

Oké, hogy férfitöbblet van, de ennyire nincs.


Egy nőnél szó szerint az van, hogy külsőre szép és nem igénytelen, akkor kb. teljesen mindegy minden. Maximum annyi a kritérium, hogy teljesen őrült ne legyen, tehát olyan, akit a zárt osztályra szoktak vinni, mert bekattan a villogó fénytől és elkezdi ütni-vágni a parkolóban álló Ferrarit és torka szakadtából üvölteni meg zárt helyen, mondjuk egy étteremben törni-zúzni. De ez azért elég extrém eset. Vagy mondjuk hangosan cigányozni olyan környéken, ahol a férfit verik agyon emiatt.


Ezzel szemben egy férfinak annyi minden szempontnak meg kell felelnie, hogy szinte lehetetlen egy nővel összejönnie. Az, hogy normális csak ahhoz belépő, hogy a társadalom elfogadja. Ahhoz, hogy adott, kiszemelt nő elfogadja el kellene nyernie a tetszését, amire időt sem ad és esélyt sem, ha hibázol valamiben. Nem törekedhetsz arra, hogy a tökéletes társa legyél, mert esélyt sem ad rá.



2020. nov. 9. 03:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Többség szerint külsőre szép és kifejezetten igényes nő vagyok, és a dolgok marhára nem így működnek, ahogy írod. Szerencsére.

Ha nem kiéhezett pincsikkel jön össze az ember, akkor bizony bőven találkozik elvárásokkal a belsőt illetően (szerencsére).

2020. nov. 9. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem tudom ez a tapasztalatod mi alapján áll fenn, de szerintem ez nem ennyire szélsőségesen van így.
2020. nov. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Mert a ffiak legtöbbje csak a testiségre vàgyik ahhoz meg elég ha nem kell hànynia a nötöl
2020. nov. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez egyáltalán nincs így. S nőknek is számít a belső.

Egyébként hs tényleg így lenne, ahogy írod, arrol a férfiak tehetnének ha ennyire igenytelenek, hogy mindegy ki csak nézzen ki vhogy. És ha a férfinak van joga külső alapján válogatni akkor a nők miért nem tehetik ezt meg? Ne a nők legyenek már a hibásak ha egy férfi gáz és Clcsúnya és egyedül van. Unalmas már.

2020. nov. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Én pont azt látom, hogy a nőknek csak a férfi külseje és anyagi helyzete számít, abban viszont olyan magasan van a mérce, hogy csak nagyon kevés férfi felel meg nekik.
2020. nov. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom te hol élsz, vagy kiket ismersz, de nekem férfiként rohadtul nem csak ennyi az igényem. Pedig nem igazán vagyok egy csajozógép, életemben egyszer volt nőm. De én és gondolom (remélem) sok férfitársam nem csak egy "tömhető lyukra" asszociál, ha meglátja/hallja a "nő/csaj/barátnő" szavakat.

Szóval te eléggé el vagy tévedve.

2020. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nőként a belső terén lényegesen magasabbak az elvárásaim mint a külső terén. És sok ilyen férfit ismerek hála Istennek, akinek nem mindegy, csak lyuk legyen rajta.
2020. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Evolúciós okokból. A nő a külsején hordozza azokat a jegyeket amelyekből (tudat alatt) leszűrhető, hogy mennyire képes az utódok kihordására, elnevelésére. A férfi ezzel szemben a tetteivel bizonyítja, hogy mennyire képes biztonságban eltartani az utódait. S noha mára az ember örömforrássá nemesítette a szexet, az atavisztikus fajfenntartási ösztönök most is ugyanúgy működnek.
2020. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*felnevelésére
2020. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#6: "Pedig nem igazán vagyok egy csajozógép, életemben egyszer volt nőm."


Akkor te vagy az a típus, mint volt osztálytársaim, akiknek az ölébe ültek az érettségi bulin az osztály legjobb női meg majdhogynem rámásztak, aztán annyit tudtak kinyögni, miután legrúgták őket magukról, hogy "Hát a Dzsenifer olyan felszínes lány, meg nem tetszik a sok smink..."


Egyik öngyilkos lett, másik még mindig az anyjával él és együtt hordják fel a sparos szatyorban a farhátat, - gondolom még szűz, a harmadik meleg lett. Bár ő legalább gazdag, mert programozó.


A legtöbb valamire való férfi az oviban kinövi ezt a "fúj, lány!" dolgot.


És nincs ebben semmi olyan, hogy tömhető lyuk és igénytelenség. Annyi van benne, hogy a barátnőnek nem az a funkciója, hogy univerzális svájcibicska legyen, hanem, hogy jó legyen vele a szex. Ha gyereket is akarunk, akkor legyen alkalmas anyának. De ennyi. Nem akarunk sem kvantumfizikust, sem stand-up humoristát, de még partiarcot vagy éppen két lábon járó Wikipédiát sem. Egyszerűen csak egy vonzó nőt akarunk, aki a társunk lesz és bízhatunk benne.


De fejlettebb példányok már képesek arra is, hogy ha a nő például gyönyörű és jó vele a szex, de amúgy egy tojásrántotta megsütését nem bízná rá az ember, nemhogy egy gyerek nevelését, lehet 1-2 ezer forintos órabérért dadust fizetni. Így el lehet kerülni a kompromisszumokat. Minden csak pénz kérdése.

2020. nov. 10. 04:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!