Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj a gondolkodásommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a gondolkodásommal, ha csak a minél könnyebben kapható szexuális aktust tudom értékelni?

Figyelt kérdés

Kérlek ne forgassátok ki! Nem arról van szó, hogy kihúzom, bedugom, ürítőzsáknak használom a nőket, amit itt sokan beképzelnek maguknak. Arról van szó, hogy mikor küzdenem kell bármilyen nőért, akkor az van bennem, hogy balekra vagyok véve. Hogy egy örvénybe kerültem bele, amiből minél előbb menekülni szeretnék, mert innentől nekem csak veszítenivalóm van.


Ha azt a nőt személyesen nem is (mielőtt bármi rám sütné azt is, hogy prostituáltnak nézem a nőket látatlanban, ismeretlenül), de biztosan a 8 milliárd ember közül egy ugyanolyan vagy jobb külsejű nőt tuti megkapott már férfi szinte azonnal egy buliban. Akkor én minek strapáljam magam? Sértve érzem magam, mert lehetséges, hogy az az illető egy fesztiválon vagy szórakozóhelyen egy sittes munkanélküli anyagyilkos gyerekmolesztáló vandál, csak a nőnek ezt az oldalát nem mutatta, hanem előadta, hogy "Szia, szépségem" a csaj meg már olvadozott és odaadta magát neki. Én meg az ilyennél sokkal több vagyok, még akkor is többnek tartom magam, ha elveszíteném az állásomat meg minden vagyonomat. Mert akkor is sokkal értékesebb ember vagyok. Másnak meg odaadta magát.


Valahogy a csajozással is hasonlóan vagyok, mint a munkával/pénzkereséssel.


Ha találok az utcán egy elhagyott húszezrest, annak örülök a legjobban, mert nem kellett érte dolgoznom. Kár, hogy annyit nem találok, hogy meg tudjak belőle élni.


Ha valaki ad valami semmi munkáért 5-10 ezret, akkor szintén sikerélményem van, kár, hogy ilyen fusi munkákból sem lehet hosszútávon létezni, mert vagy van, vagy nincs.


Amikor viszont 160+ órát ledolgozok nevetséges órabérért, akkor az a MINIMUM, hogy megkapom érte a jussom, különben élve elásom az alvállalkozót/főnököt.


Egyszerűen nem látom értelmét, miért kéne küzdeni bármilyen nőért. Amikor tökéletes külsejű nők odadobják magukat felületes ismertségre, miért kéne hosszú időn át randizgatni?



2020. nov. 10. 04:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Alapvetően azzal nincs gond hogy nem akarsz komoly kapcsolatot csak legyél korrekt. Viszont van 1-2 elem a kérdésedben ami miatt azt javaslom, hogy beszélj pszichológussal, mert valahonnan jön ez a frusztráció és neked is jobb lenne nélküle.
2020. nov. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%

A nők alapvetően szexre jók, szóval normális a reakciód.


Több nőm is volt, és egyiküknek sem volt esze, hiába tanultak az iskolában.

2020. nov. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
A lustaság fél egészség. Amíg a szex a cél, addig ez a módszer működik.
2020. nov. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérdés, hogy milyen egyszerü neked így becsajozni. Ez alapján a pár sor alapján nem vagy te olyan értékes ember, se olyan jó pasi, hogy első füttyre, nulla befektet energiával a legjobb nők ugorjanak az ágyadba. A leírás alapján pont annyira lehet gyakori, mint az utca közepén heverő gazdátlan húszezres.

Mondjuk neked mindegy, teljesen hidegen hagy, hogy te hogy éled az életed.

2020. nov. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

Miért kellene dolgoznod erte ?


Nincs általános szabály hogy ő sokat ér te meg egy sz.r vagy és neked hajtanod kell hogy megerdemeld őt.


Vannak akik szeretnek játszani ilyenkor én pár napig élvezem az udvarlast a játékot ami teljesen tét nélküli azt ha megvan a nő akkor onnantól új játékszert keresek mert ennek a pályának vége van, jöhet a next level. Ilyenkor én szívesen udvarlok mert ez jatek amibe belementem.


De alapvetően nem vagyok kevesebb igy noert munkát nem végzek, hiszen nem egy tárgy amiért melózok és ha jól csinálom díjként megkapom.

2020. nov. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Na ez a nárcizmus!


Azt hiszed többre vagy hivatott, neked alanyi jogon járna, különleges vagy, megérdemled, jöjjön könnyen, mert a kiválasztottak közé tartozol, mázlistának kellene lenned, különben utálatot, megvetést érzel és ezt meg is torolnád!


Elfojtott düh, kivételességérzés, extrém igények, nulla befektetett energia..


Azért mert valaki megkapta, neked még nem jár! Minek járna neked? A másik 6milliárdnak sem jár! Nem vagy kivételes, de ez nem baj!


Keress pszichiátert, járj hozzá terápiára. Nem fog gyógyszert adni, csak profibb.

2020. nov. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

Ez komoly kapcsolatot kereső feleknél is visszatérő motívum. Valahol meg tudom érteni, különösen, mióta látom ezeket a jár nem jár típusú érveléseket. A szexben 2en vesznek általában részt. Ha a hapsi szexel, akkor általában a nő is, akivel szexel. Tehát a felek szexért szexet kapnak "cserébe". Mert még járna más? Mi járna és miért? Itt csak két kérdés van. Akar e a másik szexelni, akar e a másik xy-al szexelni. Ha a válasz mindkét esetben igen, akkor egészségükre, csinálják. Ha a válasz, hogy van az a "pénz", akkor ez már prostitúció, bárki csinálja.

Szerintem.

2020. nov. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem szerint az olyan ember aki csak könnyen jött könnyen ment alkalmi partnereket keres legyen az bármilyen nemű is, valami lelki gondja lehet önmagával kapcsolatban, esetleg fél az elköteleződéstől, vagy nem kompromisszum kész egy kapcsolatban.

Volt nekem is csak szex kapcsolatom(dugás), de az meg sem közelíti a szerelmeddel való szeretkezést. Ezért sem vágyom arra, hogy nah mégegy plusz trófeám legyen, hanem ameddig látom egy kapcsolatban, hogy a másik jól érzi magát és én is addig fenttartom és kitartok mellette.


Nézz mélyen magadba kedves kérdező és tedd fel magadnak azt a kérdést hogy miért van ez nálad, mi okozza és valóban ez-e ami akarsz csupán egy nőtöl! Ameddig nem oldod meg és csak a könnyű vérűeken agyalsz addig csak olyan nőket fogsz bevonzani és úgy is fogsz velük bánni.

2020. nov. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Igazad van, miért pitiznél meg csicskulnál hetekig valami olyanért, amit a gazdag vénember vagy a lapátállú bájgúnár köcsög pár óra után megkapott.
2020. nov. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
Elsőre lehet, hogy pár embernek, elsősorban nőknek nem tetszhetnek ezek a gondolatok, de nagyon is meg lehet érteni.
2020. nov. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!