Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten szerintetek sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten szerintetek sincs értelme ismerkedni?

Figyelt kérdés

Hát nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak az internetes társkereséssel.

Férfi vagyok, 25 éves.


Leginkább a Badoo-t, Tinder-t használtam eddig.


Volt egy pár lány, aki megtetszett, fizettem is érte fejenként 1000 ft-ot, hogy írhassak nekik, de válaszra sem méltattak vagy el sem olvasták az üzenetet.

Pedig nagyon normális lánynak tűntek, és velem sincs gond, tehát külsőleg rendben vagyok, élőben tetszeni szoktam a lányoknak, és szerintem belsőleg is rendben vagyok.


Akkor eddig két lánnyal volt komolyabb levelezés, és sajnos mindkettővel abbamaradt. Az egyikkel 3 hetet leveleztem, a másikkal másfél hónapot. Mindkettő húzta a találkozót, pedig szinte minden héten megmondtam nekik, hogyha nem akarnak találkozni sosem, akkor ne beszéljünk, nem kell erőltetni! Erre azt mondták, hogy szeretnének megismerni mindenképp, és hogy szeretnek velem beszélgetni! Mert valahogy úgy éreztem végig a beszélgetés alatt, hogy nem igazán érdeklődnek felém, tehát sokszor jeleztem, hogy én nem erőltetem, ha nem akarnak velem beszélni, akkor hagyjuk. De ők mindig tiltakoztak, hogy ők igenis akarnak, csak fáradtak, nincs kedvük stb..

Facebookra is felvettük egymást, aztán mindkettő történetnek az lett a vége, hogy egyik napról a másik napra szó nélkül letiltást kaptam! Pedig végig jól beszélgetünk, nem volt semmi gond.


Miért nem tudják akkor megmondani, hogy nincs kedvük levelezni velem? Én többször is mondtam nekik, hogy nyugodtan megmondhatják, én elfogadom, nem haragszom!

Annyira rosszul esett nekem ez, pedig sosem találkoztunk. Én pedig mindkét lányt annyira "megszerettem"... Ez volt pár hónapja, a mai napig tiltva vagyok nekik.


Azóta is töröltem magamat mindenhonnan: facebook-ról, badoo-ról, tinder-ről, és minden egyéb közösségi oldalról.


Többet interneten nem ismerkedem az biztos, ha pedig nem lesz párom sosem, az sem érdekel.


Ti hogy vagytok vele? Tudom hosszúra sikeredett a történet, nem tudom nektek van -e hasonló, de szívesen elolvasnám.


Köszönöm.


2020. nov. 11. 15:56
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

Hát még ez jutott eszembe, valahogy én is így érzem magam most:


"Stephen Hawking egyszer azt nyilatkozta: a világ egyik legnagyobb rejtélyének a nőket tartja - az univerzumot érti, de a nőket nem."

2020. nov. 11. 16:00
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

De SK ezt is mondta:

"Amikor az ember huszonegy, az élet olyan, mint egy turistatérkép. Csak amikor huszonöt lesz, akkor kezdi sejteni, hogy fejjel lefelé tartja a térképet. Amikor aztán betölti a negyvenet, már biztos lesz benne. Mire pedig hatvan lesz, higgyék el nekem, rájön, hogy kurvára eltévedt."

2020. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
32%

Szia!

Van audi A8?

Évente szoktál kétszer valami egzotikusabb helyre menni nyaralni?

Van magyarban valahol egy tisztára felőjított nyaralód vagy hétvégi házad ahova a hétköznapi zajoktól ellehet vonulni hétvégére?

Vállalkozó vagy?

Ha melózol alkalmazottként nettó 4-500 ezer a fizud?

Jársz edzeni rendesen?

Szereted a nagyon drága márkás cuccokat?

Ezekre a kérdésekre tudod a választ és ezek után már azt is miért nem kerestek, és miért tiltották le gyorsan, miközben ismerkedtél velük.

2020. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
28%
ismerek olyan srácot akinek netes társkeresőröl lett nője,nem volt jóképű,de a lány akivel összejött szintén nem volt bombázó,és nem egónövelésből volt fent,1 hét beszélgetés után találkoztak is,azóta is együtt vannak,csak sajnos a nők nem ilyenek
2020. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
45%
A mai huszonéves lányoknak már nem elég a saját szintjük sem külsőre, sem karrierben. A saját szintjük felett válogatnak a férfiak között.
2020. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Kedves #3-as:


Hát ha tényleg ilyen lányok voltak, akkor örülök is neki, hogy letiltottak!

2020. nov. 11. 16:04
 7/30 anonim ***** válasza:
10%
én nem értem a kérdezőt,nőzhetne élőbe is de a netet erőlteti,vagy fhósól élőbe?akkor meg is érdemled a sorsod,valóságba láttam már minden féle férfit nővel,drogost,munkakerülőt,csúnyát stb,igaz nekik voltak oylan tulajdonságaik amiért a nők ugranak:határozottság,magabiztosság,jó duma,gonoszság
2020. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Igazából home office-ban dolgozom, illetve fogalmam sincs hogy hol lehet most ismerkednem élőben a jelenlegi helyzetben.
2020. nov. 11. 16:08
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
mostani helyzetbe?ja,a khóróna előtt vót 100 nőd,aha
2020. nov. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de te retardált vagy?
2020. nov. 11. 16:12
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!