Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor jönnek már rá a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jönnek már rá a férfiak, hogy társadalmi szinten hülyére veszik őket a nők?

Figyelt kérdés

Ha igaza lenne a főáramnak, a Disney meséknek meg a többi ostobaságnak és úgy összességében a nők írnák a párkapcsolatok álom-szabályait, akkor olyan egyszerűen működne a képlet, hogy


barátzóna + "nincs a külsőddel semmi probléma" = párkapcsolat vagy szexkapcsolat.


Ehhez képest a barátzóna instant üti a szexuális vonzalmat és maximum nagyon ritka esetekben fordul elő olyan, hogy valaki barátzónából szexelt. Ismétlem: nem évek óta ISMERŐS volt, aztán összejöttek, hanem barátzóna, mikor szeret a csaj és a pasi együtt lógni, osztoznak közös hobbikon, közös érdeklődési területeken, ilyesmi.


A másik oldal pedig a "ilyen bunkóval/féreggel/emberi hulladékkal sosem szexelnék" aztán mégis erre is rengeteg ellenpélda van.


És a lényeg, az egyetlen hiányzó láncszem a Nobel-díjhoz az alfa-gén, az a bizonyos valami, ami hiányzik az incelekből és benne van az alfákban.


És ez leírja a társadalom EGÉSZÉT. A világ vonzalmi dinamikáját.


Így jön ki a nagyon leegyszerűsítve (mert esszét lehetne róla írni) 3 irányú dinamika.


Szexuális vonzalom (alfa gén) = szex. Kivéve, ha a férfi nem akarja, itt a nőben beindult egy olyan szexuális vonalom, ami a szirének énekéhez hasonló, nagyon kevesen, nagyon erős akaraterőval tudnak csak ellenállni neki, a legtöbb nő meg lesz dugva. Illetve csak a férfin múlik. Ha béta nevelte a férfit, lehet, hogy nem nyúl bele egy kapcsolatba, ha alfa, akkor simán, ha omega, akkor még gyereket is csinál a nőnek, amit majd a béta férje nevel fel a sajátjaként.


Szimpátia = barátzóna.


És a harmadik irány az előző kettő kombinációjától függ. Ha csak szexuális vonzalom van, a kapcsolatnak nem lesz jövője, csak szex. Ha csak szimpátia, akkor a barátzónából nem lesz kiút. Maximum anyagi érdekből vagy egyébből, de ezt most hagyjuk, mivel ebben az esetben nincs szó valódi vonzalomról, még ha régen rengetegen kötöttek ki így egymás mellett.


Ha pedig mindkettő jelen van, akkor beszélhetünk a valódi hercegről, akiről minden hercegnő álmodozik.


És a nőknél is három irányt vesz fel a dinamika ennek megfelelően. Az egyik változat élvezi az életet az alfa szexpartnerekkel, a másik stabilitást keres a vonzalom feláldozása árán is, a harmadik az első után keresné a másodikat, vagy vegyítené a kettőt, ha van rá lehetősége (béta, cucold férj és félrekefélés vagy eleve nyitott kapcsolat).



2020. nov. 12. 02:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Ezeknek a kérdéseknek mi értelme? Pontosan mi zavar? Ha nőt akarsz, akkor a kezedben a képlet, csináld és szerezz nőt.
2020. nov. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
#1: az égvilágon semmi. Egy mentálisan súlyos beteg ember ámokfutásai, ennyi. A neten megteheti, ezért megteszi.
2020. nov. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
#1: Igen, a kezemben a képlet. Hiányzik belőlem az alfa gén, így nem sokat tudok kezdeni.
2020. nov. 12. 03:01
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
#3: Belőlem is, mégis simán találtam barátnőt.
2020. nov. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

A képlet egyszerubb/bonyolultabb ennél attól függően honnan nézzük.


Ha egy dolgot lehetne mondani az olyanoknak mint te akkor azt mondanám hogy a helyedben megtanulnek a nők fejével gondolkodni. Ha ez sikerül akkor lesz nőd. Mindegy az alfaság a barátzona a vonzalom stb.


Ez időt vesz igénybe de megéri vele foglalkozni.

2020. nov. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%
Fantasztikusan levezetett önigazolás h miért vagy alkalmatlan kapcsolatra. Újabb mérföldkő az incelséged felé, nincs meg benned az ami a csúnya csúnya néniknek kell és ugye ez is az ő hibájuk, nem ám azzal foglalkozol h hogyan legyél több, jobb, az túlmegy a kényelmes hibáztatáson. Amennyi időt a kérdés kiirásával és a gondolatmenet összeállitásával foglalkoztál, már rég tanulhattál vna vmi hasznosat. Nembaj, több marad nekünk.
2020. nov. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%

Férfiként írom hogy annyi nőnek mondtam már nemet bizonyos magánéleti okból hogy már nekem ciki. Pedig nem vagyok egy David Beckham.


Honan szedtek össze ennyi hülyeséget hogy alfa gén pl.

Ilyen nincs is. 3 kategória van külsőre átlag alatti, átlagos és átlag feletti.


És a párkapcsolat meg nem egy alapvető emberi jog.

Egyébként meg elnézve a munkatársaimat és az ő életüket, én örülök hogy sose mentem ebbe bele.

2020. nov. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%

Hülye vagy nem is kicsit

30 éves Nő

2020. nov. 12. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
2%

"annyi nőnek mondtam már nemet bizonyos magánéleti okból hogy már nekem ciki"


Akkor benned van az alfa gen :)



Amugy itt szepen korul van jarva a temakor:


[link]



A mi generacionk (alfa gennel nem rendelkezo tagjai) meg lefutotta a felesleges koroket fiatalon, de az internetnek koszonhetoen a mai fiataloknak rendelkezesre all sok info a temaban, igy ok megusztak.



36F incel

2020. nov. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
Ahelyett, hogy belátnád, hogy igenis veled van a baj és fejlesztenéd magad, elméleteket, kifogásokat gyártasz, hosszú napokon, órákon keresztül. Na, ezért nem lesz soha nőd. Ismerek egy csomó olyan pasit, akikből hiányzik az alfa gén (XD), mégis van nőjük. Közülük van olyan is, aki egyáltalán nem néz ki jól.
2020. nov. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!