Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinalják egyes nem annyira jol kereso foglalkozasu ferfiak (pl szoc munkas, koztisztviselok, tanarok, tuzoltok, rendorok, buszsoforok) h mindig talalnak csinos, ertelmes nőt maguknak?

Figyelt kérdés
Tehat nem 120 kilos, 8 osztalyt vegzett, 2 gyerekes 40 eves Marikák lesznek a parjuk.
2020. nov. 12. 08:04
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nehez dolog
2020. nov. 12. 11:54
 22/29 anonim ***** válasza:

Egy diplomás kisasszony egy munkás pasival akinek egészen más dolgok a fontosak nyilván nem lesz közös kapcsolat.

Szerinted...

Nalunk a családban tobb ellenpélda is van. Es nem fel évet jartunk kategoria, hanem az 5-50+ eve házasok tipus.

2020. nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
22-es írtam egy kisarkított példát, nem kell magadra venni. Jeleztem, hogy vannak kivételek. De bunkó Ödön bácsi, aki építőiparban dolgozik, és a kocsmában lóg egész nap típusú, és a diplomás, antialkoholista, és tudós típusú, magyarán évmilliókkal többet tudóról írtam. Nyilván nem bunkó Ödön bácsi lesz álmai pasija!
2020. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. a közös érdeklődés, és akár a hasonló végzettség igen fontos egy kapcsolatban. Ezért hamarabb jövök össze pl. egy muzeológussal vagy levéltárossal (mint köztisztviselők), mint mondjuk egy mérnökkel.

Van több mérnök haverom, nem leszólni akartam senkit, de párkapcsolatban nekem fontos, hogy beállítottság, érdeklődés szintén is passzoljunk.

Egyébként még a kérdésre válaszolva:

1. nem minden nőnél elsődleges szempont a pénz

2. ha valakinek a munkája hivatás, az eleve ad egy tartást, pluszt, még akkor is, ha szinte minimálbért kap. A szoc.munkás, a tanár, a tűzoltó, a rendőr lehetnek hivatások sokaknál, akik csinálják.

2020. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
A kivétel erősíti a szabályt: szociális területen dolgozom a kiskutya f*a sem startol rám, és én sem másra. Mégis élek...
2020. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam most el a hozzászólásokat, de nálad elég nagy bajok vannak fejben. Az általad felsorolt foglalkozások többsége számomra pl.kimondottan vonzó, és valószínűleg nem vagyok ezzel egyedül. Diplomás, átlagosan szép nő vagyok. Nem értem, mi baj lenne egy tanárral, tűzoltóval, rendőrrel, buszsofőrrel? Ezek kimondottan elhivatást vagy felelősségtudatot igénylő munkakörök.
2020. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért mert hiába nem vagytok hajlandóak elhinni vannak olyan nők akiknek az a fontos,hogy maga az ember milyen és mennyire működik köztük a dolog és nem a foglalkozásuk alapján döntik el.

Sose hallottam olyat még egy lánytól sem,hogy ismerkedik egy sráccal aki szimpatikus neki és amikor megtudja,hogy buszsofőr akkor inkább kikosarazza.:D

Alapból szerintem egy normális nő nem gold digger. Szóval úgy találnak normális,szép nőt ,hogy azoknál próbálkoznak és nem azoknál akik a pénzre mennek.

2020. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Azt kérdezed, hogy értelmes nőt hogyan találnak maguknak? Józan paraszti ész, HAHÓ! Az értelmes nő nem a fizetésed nézi...
2020. nov. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg te egyik szakmara, vagy hivatasra sem vagy alkalmas. Szedd ossze, hogy milyen tulajdonsagaid hianyoznak hozza es mar meg is lesz a klucs, hogy miben kell fejlodnod. Az elso es legfontosabb a kommunikacio. Bizony, meg a hulyenek nezett rendorok is tudnak elore koszonni, ertelmes mondatokat feltenni, majd a vegen elkoszonni. Fel tudnak emelni egy bevasarlotaskat anelkul, hogy hanyattesnenek. Hatarozott a fellepesuk, felelossegteljes a munkajuk. De a tobbi szakma is mind, mind megkivan valami nok szamara vonzo diszciplinat. Neked egyik sincs meg, ezert nem erted.
2020. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!