Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az, ha egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, ha egy sráccal megyek az utcàn, mindig engem találnak be csövesek vagy kéregetök nö létemre?

Figyelt kérdés

Szoval az exem mellett is ezt vonzottam be, hogy engem inzultálnak, miközben ö àll mellettem, mintha ott sem lenne es olyan, mintha egyedül lennék "védtelen", simàn leszolitgat boldog boldogtalan, hiàba vagyok ferfi mellett.

Akkor még betudtam annak, hogy a párom testalkata elég vekony, elég fiatal srácnak is tünhet(30 èves de fiatalos) es simàn beprobalkoznak mellette a sràcok is lecsapni a kezéröl szemrebbenés nélkül.


Ez elmult

Szakitottunk. Nagynehezen kihevertem. Uj élet kezdödött.

Elkezdtem ismerkedni.


Most alakul a kapcsolatom egy magasabb idösebb sraccal aki termetesebb is. Beszélgettünk, chateltünk is, elhivott randira :)


Erre életemben elöször talalkozom vele, sétálgatunk, és megint betámadtak pont ugyanugy mint az exszel, CSAK hozzám füzik a szavakat csak hozzam szolnak EGYESSZÀMBAN, (nem azt mondjàk hogy bocsi nem tudnátok adni kenyerre valot, hanem bocsi kerheted Töled kenyèrre valot(vagy ezt vagy azt), mintha "hót"egyedül lennék egy lehuzhato betámadhato vedtelen kis senki.


Teljesen ismetlödött minden. A srac áll mintha ott se lenne, én meg "küzködök"az inzultaloval, miközben az ut masik oldalárol is atjött egy c. srác hozzám es ö is kezdte. Kinomban már kezdtem röhögni hogy ha ez igy megy, lassan egy egész kör kialakul itt az utcan már bratyizni körülöttem, kerdeztem is, hogy van még valaki aki csatlakozna??


Amikor egyedül vagyok ilyenek nem fordulnak elö, max ha ne adj isten leülnék egy padra, egyböl hárman ülnének mellém.



Miert inzultàlnak engem srácok mellett es miert ugy beszélnek mintha egyedül lennék tehat éreztetve hogy kimondottan én vagyok "támadva"


Mivel provokàlom en ezt ki?miert nem veszik eszre hogy valakivel vagyok?


Csak szoval ez a mostani sràc ugye nem tud erröl es hiv 2.randira..es szoval engem eléggé kiábránditott az 1.randi!!en nem ezt vártam elsö randira. Es nem erre akarnék emlékezni ha esetkeg ö lenne a nagy ö hogy amikor elöször talalkoztunk hogyan akartak engem "apád mellett" lehuzni.

Ez olyan tré!!!


Help



#fèrfi mellett inzultàlnak
2020. nov. 13. 08:01
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
*kérhetek Tőled
2020. nov. 13. 08:02
 2/26 A kérdező kommentje:
Mellesleg a sracnak igy azt sem tudom mit irjak a 2.randira. akarom e én ezt ujra. Mintha nem lenne mellettem senki joformàn az életben
2020. nov. 13. 08:08
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet, hogy ugyanúgy ordít rólad az ostobaság, mint az írásodból, és ezért gondolják, hogy te könnyű préda vagy, akit le lehet húzni egy kis apróval?
2020. nov. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Hellmano ***** válasza:
39%

Mikor először volt tényleg 10-es barátnőm és kézenfogva sétáltunk, mindig stírőlték az idegen férfiak, hogy basszus miért épp az én kezemet fogja...majd egyszer beszólt egy ittas figura, hogy "De megdugnálak", mintha én ott sem lettem volna. Nos én olyant lekevertem a figurának, hogy eltörött az orra és tiszta vér lett minden. De ez még fiatal koromban volt, manapság már senki nem merne odaszólni, ha meglátnak :D


Szerintem nem olyan férfiak a társaid, akiket komolyan lehet venni és ezért ugranak rád.

2020. nov. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Igen 2.hasonloan kezdem látni. Hogy nem ö az, aki férfi lenne mellettem.

Aztan majd jönnek a továbbiak mint az ex mellett is hogy még a müszaki osztályon is csak velem beszél az elado, a párom meg levegö mellettem.


Én ez felett elmentem már egyszer az exem mellett. De én abszolut nem vagyok meggyözödve arrol, hogy tudatosan is választanám e ezt tovabbra is.

Azaz a mostani srácnàl már elöre eldönthetem,hogy kell e nekem ez még x évre már megint.


Mert ugy vagyok vele ha ilyenkor "egyedül" èrzem magam, az élet nehezében is ugyanugy magamra lennék hagyva kapcsolatban. Mint ahogy az exszel is kb ilyesmi miatt lett vége mert csak en küzdöttem egyedül azon hogy lépjünk magasabb szintre összeköltözes önalloan, ö meg azon volt, hogy anyukaja mellé költözzünk a házukba. En meg nem akartam velük élni, csak vele. De ezt nem értette meg soha.igy szakitott.


A mostani sràccal meg a mult ismételné csak önmagàt szerintem

2020. nov. 13. 08:40
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

El vagy tévedve, mucika. Nem azért van, mert nem egy Rambóval jársz kézenfogva. Pont azért találnak meg téged a csövesek, mert látják, hogy egy pasival mászkálsz.

Ugye randin a legtöbb nőnek az imponál, ha a csávó nem garasoskodik, virítja, hogy van lóvéja. A csöves arra számít, hogy ha odamegy, és tőled lejmol pénzt, majd a csávód úgyis a zsebébe nyúl és tejel, hogy bevágódjon nálad.

2020. nov. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Lehet 2.randira elviszem egy müszaki osztàlyra tényleg.letesztelem.
2020. nov. 13. 08:44
 8/26 A kérdező kommentje:
6# komoly ez lenne a logikàja a kéregetöknél? Hàt egyikük sem tejelt hogy leràzza rolam..
2020. nov. 13. 08:46
 9/26 A kérdező kommentje:

Hu most eszembe jutott a mádik exem.

Anno külföldön voltunk es akkor még "menözésböl" cigiztünk, de ejszaka ott nem lehetett cigit kapni csak automatàbol ami meg személyi igazolvanyt kèrt es ami nem fogadta el a magyar személyit.

A lényeg hogy keresni kellett ez miatt segitséget.

Bementünk vmi bárba (ahol volt bent automata),az exem mondta ö nem égeti magàt es ugyis làny vagyok, tuti hogy nekem pattanni fog mindenki.


Hát mindekit körbekerdeztem véletlen senkinel nem volt szemelyi igazolvany senki nem segitett

A párom közben bejött a helyre hogy mi van màr, igy a bár végéböl "kiabàlva" mondtam neki hogy nem segit senki mindenkinek otthon van a szemelyi igazolvanya!:D


Erre mi törtenik??ahogy meglàttàk a párom egyesével pattant fel mindenki hogy ö is segit ö is segit, a pultos egyböl elkezdett meki bájvigyorogni hogy mit kérünk esetleg, még jöttek is oda hozzà màsok kezet fogni es nem akartàk elfogadni a cigire a pénzt tölünk!!

Fel lett kavarva a bàrban az egész àllo viz. Mindenki pattogott.


Es ö is vékony alkat pedig, drogos is meg stb csak neki volt egyfajta kiàllàsa valahogy vagy nem is tudom ez vmi kisugárzás???

2020. nov. 13. 08:55
 10/26 A kérdező kommentje:
Szerintem ö lesz az, ill ez a tipus akit keresek. Es a mostanival offos lesz a 2.randi. talàn talàn egy tesztet még megér, ne itéljünk elsöre ugye, de többet nem.
2020. nov. 13. 08:56
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!